Ieri
3
- Proprietar
- Comision 0%
Teren intravilan Hadareni jud Mure?
64.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
21.50 €
/ mp
Hădăreni, Judeţul Mureş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan in localitatea Hadareni jude?ul Mure?, 30 ari, intrare de pe strada Mecanicilor, 2150 euro ar negociabil, se vinde doar impreuna. Detalii la telefon. ID anun? : 1724945930
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1659612
Suprafață teren:
3.000 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Hădăreni
- Terenuri de vânzare în Târgu Mureș
- Terenuri de vânzare în Reghin
- Terenuri de vânzare în Sântana de Mureș
- Terenuri de vânzare în Livezeni
- Terenuri de vânzare în Sâncraiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Ungheni
- Terenuri de vânzare în Corunca
- Terenuri de vânzare în Sighișoara
- Terenuri de vânzare în Sângeorgiu de Mureș
- Terenuri de vânzare în Sovata
- Terenuri de vânzare în Ceuaș