Proprietăți unice: 259
Proprietari: 18
Agenție

3 luni în urmă
11

79.000 €

Apartament cu o camera|25 m2 utili| zona centra ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
25 mp
Demisol
1986
Agenție

3 luni în urmă
9

129.500 €

Apartament 2 camere de vanzare in Gara, Cluj Na ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
33 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 luni în urmă
4

80.000 €

Apartament 1 camera , Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
25 mp
Etaj 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

167.000 €

Apartament 3 camere, strada Horea

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
1977
Agenție

3 luni în urmă
9

650.000 €
541.67 € / mp

Teren cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE,1263 MP, sit ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

118.000 €

Apartament 1 cam Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
36 mp
Etaj 2 / 3
1989
Agenție

4 luni în urmă
3

650.000 €

Casa de vanzare in zona CENTRALA | CLUJ

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
167 mp
300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

125.000 €

Apartament cu 1 camera etaj 1 din 3, boxa si pa ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

4 luni în urmă
11

125.000 €

Apartament cu 1 camera etaj 1 din 3, boxa si pa ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 3
1985
Agenție

4 luni în urmă
3

380.000 €

Apartament 4 camere, 114.6 mp , Garaj 25mp in Z ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
114,6 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție

4 luni în urmă
1

1.150.000 €
1,150.00 € / mp

Oportunitate! Teren 1000mp, Vanatorului

Gruia, Cluj-Napoca

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

49.000 €
4.52 € / mp

Teren de vanzare in Muntii Apuseni 10.831 mp, z ...

Gruia, Cluj-Napoca

10.831 mp
10.831 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

135.000 €

Apartament modern cu 4 camere, 100 mp, parcare, ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
100 mp
Etaj 3
3E
Agenție

5 luni în urmă
3

895.455 €
737 € / mp

Teren intravilan, 1215 mp,cu front de 48 m in z ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.215 mp
1.215 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

412.500 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 550mp, in Cl ...

Gruia, Cluj-Napoca

550 mp
550 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

1.050.000 €
688.98 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 1524mp cu ca ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.524 mp
1.524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

78.900 €

Garsoniera Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
20 mp
Agenție

5 luni în urmă
13

289.990 €

3 camere, gradina, central, Emil Racovita 16

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
87 mp
Parter
1920
Agenție

7 luni în urmă
7

269.000 €

De vanzare apartament 80 mp, renovat, zona semi ...

Gruia, Cluj-Napoca

80 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

168.000 €

Apartament cu 2 camere, Gruia, zona 7 strazi, p ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 4
Agenție

8 luni în urmă
6

145.000 €

Apartament cu 2 camere in zona Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
49 mp
Etaj 1
2018
Agenție

9 luni în urmă
6

167.000 €

Apartament 2 camere | Etaj 1 | La cheie | Parca ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
47 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

9 luni în urmă
12

196.000 €

Apartament, 54 m2,

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Parter
1925
Agenție

9 luni în urmă
3

985.000 €

Penthouse 4 camere, 2 terase, semifinisat, 125 ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
125,56 mp
2025
3E
Agenție

9 luni în urmă
4

250.000 €

Casa 3 dormitoare, 147 mp, Zona Sun Garden Baci ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
147,51 mp
600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

125.000 €

Apartament 2 camere, 42 mp, curte 30 mp Zona Gr ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
42 mp
Etaj 1
1960
Agenție

10 luni în urmă
20

415.000 €

De vanzare casa in cartierul Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
160 mp
261 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

385.000 €