Proprietăți unice: 57
Proprietari: 7
Agenție

3 zile în urmă
7

167.000 €

Apartament cu 2 camere | 2 Parcări | Terasă | Z ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 6 / 6
2022
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
4

540.870 €

Spațiu comercial de vânzare, zona Gării, Comisi ...

Gară, Cluj-Napoca

162,54 mp utili
10E
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €

🏡 Apartament spațios cu 4 camere & ...

Gară, Cluj-Napoca

4 camere
80 mp
Etaj 2 / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
17

130.000 €

NOU! Apartament 1 camera 48mp,Gara, Facultatea ...

Gară, Cluj-Napoca

1 camere
47,57 mp
Etaj 5 / 5
2008
Agenție

1 lună în urmă
17

460.000 €

Casa cu 3 intrari separate, front la doua straz ...

Gară, Cluj-Napoca

6 camere
168 mp
600 mp teren
1974
Agenție

1 lună în urmă
1

999.000 €
1,998.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gară, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

160.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in Gara, Cluj Na ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 1
1990
Agenție

2 luni în urmă
9

184.900 €

Apartament 4 camere la 5 minute de gara

Gară, Cluj-Napoca

4 camere
78 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

165.000 €

Apartament cu 2 camere || zona Garii

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 7
Agenție

2 luni în urmă
7

182.990 €

De vanzare apartament la cheie ultra finisat st ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
44 mp
Parter
1987
Agenție

2 luni în urmă
4

326.478 €
269.830 €

Apartament finisat, 3 camere, 2 bai, 83mp, ERA, ...

Gară, Cluj-Napoca

3 camere
72 mp
Etaj 8
2026
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 269,817 € și 272.250 €
Agenție

3 luni în urmă
8

314.900 €
362.879 €

Duplex spatios cu 4 camere, 240 mp, Garaj, Zona ...

Gară, Cluj-Napoca

4 camere
240 mp
120 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 314,900 € și 362.879 €
Agenție

6 luni în urmă
5

285.000 €

Spatiu Comercial - Zona Garii - 96 mp utili si ...

Gară, Cluj-Napoca

96 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

149.990 €

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Piata Ga ...

Gară, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Parter
1964
Agenție

6 luni în urmă
3

620.000 €

Spatiu comercial de vanzare in Gara, Cluj Napoc ...

Gară, Cluj-Napoca

204 mp utili
5E
2023
Agenție

7 luni în urmă
9

332.750 €
275.000 €

Spatiu comercial cu vad excelent in zona Garii

Gară, Cluj-Napoca

96,23 mp utili