Proprietăți unice: 259
Proprietari: 18
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

370.000 €

Casa de vanzare cartier Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
Agenție

1 lună în urmă
11

599.000 €

Casa Individuala - SU 240MP | ST 300MP | Terasa ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
184 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €

Vand Garsoniera Cluj Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

289.000 €
516.99 € / mp

Teren intravilan Gruia | 559 mp | Nu necesita P ...

Gruia, Cluj-Napoca

559 mp
559 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

380.000 €

Apartament 4 camere, 114.6 mp , Garaj 25mp in Z ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
115 mp
Etaj 3
3E
Agenție

1 lună în urmă
3

650.000 €

Casa de vanzare in zona CENTRALA | CLUJ

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

380.000 €

Apartament 4 camere, 114.6 mp , Garaj 25mp in Z ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
114,6 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

895.455 €
737 € / mp

Teren intravilan, 1215 mp,cu front de 48 m in z ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.215 mp
1.215 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

412.500 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 550mp, in Cl ...

Gruia, Cluj-Napoca

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.050.000 €
688.98 € / mp

Oportunitate de investitie!!!Teren 1524mp cu ca ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.524 mp
1.524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

800.000 €
568.59 € / mp

Teren UNICAT 1407mp, zona Belvedere Cluj-Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

1.407 mp
1.407 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

149.000 €

Apartament 2 camere, 2 bai, 58mp, Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
58 mp
1980
3E
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500.000 €

Oportunitate! Teren 1215 mp Gruia, front 50 m, ...

Gruia, Cluj-Napoca

f.s. 50 m
Agenție

1 lună în urmă
4

44.000 €

Garsoniera finisata, mobilata si utilata

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
20 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

1.050.000 €
688.98 € / mp

Teren intravilan l 1524 mp l utilitati l nu nec ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.524 mp
1.524 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

225.000 €

Vila moderna cu 3 dormitoare, terasa eleganta s ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
169 mp
501 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

269.000 €
867.74 € / mp

Teren unitate duplex l autorizat l 310 mp l pan ...

Gruia, Cluj-Napoca

310 mp
310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

499.999 €

CASA TIP DUPLEX D+ P+M Gruia Cluj Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
190 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 499,999 € și 510.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

420.000 €

Apartament cu 3 camere decomandate, confort spo ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
180 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

170.000 €

Apartament 2 camere | Horea | 55 mp | Semicentr ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Parter / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
4

135.000 €
145.000 €

2 camere l Horea l Balcon l Garaj | Etaj interm ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
40 mp
Etaj 1
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

129.900 €

Apartament 2 camere, zona semicentral, Gara, fi ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 3
1960
Agenție

2 luni în urmă
7

125.000 €

Apartament cu 1 camera - 39 mp utili - Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
39 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
19

415.000 €

Trophy Property | Penthouse Unic in Grigorescu

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
130 mp
Etaj 3 / 3
2018
Agenție

2 luni în urmă
8

130.000 €

Apartament o camera in zona GRUIA

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
4E
Agenție

2 luni în urmă

599.000 €

Casa premium semifinisata cu panorama in Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
240 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

190.000 €
188.000 €

Casa cu 3 camere cu potential de mansardare in ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
75,39 mp
75 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

200.000 €