Proprietăți unice: 254
Proprietari: 19
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

310.000 €

Apartament ultrafinisat, în vilă exclusivistă c ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
78 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
15

790.000 €

Casa individuala 330mp | Teren 750mp | Gruia | ...

Gruia, Cluj-Napoca

7 camere
300 mp
750 mp teren
2008
Agenție

3 luni în urmă
11

499.000 €

Duplex finisat cu 5 camere in Gruia!

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
190 mp
280 mp teren
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

1.050.000 €
10,294.12 € / mp

Teren 1524 mp teren cu casa demolabila 100mp | ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.524 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

375.000 €
750 € / mp

Teren cu Puz Aprobat pentru casa individuala sa ...

Gruia, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

450.000 €

Proprietate deosebita de 166mp in vila | 4 parc ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
166 mp
Parter / 2
2019
Agenție

3 luni în urmă
10

450.000 €

Apartament tip penthouse cu terasa si acces la ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
170 mp
Etaj 2 / 3
2019
Agenție

3 luni în urmă
5

210.000 €

DE NERATAT! Casa zona semicentrala, 34 mp, Grui ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
34 mp
40 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

650.000 €

Casa Tip Duplex S+P+ET.+ET Retras situata in ca ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
161 mp
250 mp teren
Etaj 2 / 2
Agenție

3 luni în urmă
5

350.000 €

Casă demolabilă, teren 461 mp, Intersecția 7 st ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
80 mp
461 mp teren
1980
Agenție

3 luni în urmă
11

930.000 €

Oportunitate de investiție! Casă de vanzare, cu ...

Gruia, Cluj-Napoca

8 camere
382 mp
461 mp teren
2001
Agenție

3 luni în urmă
16

599.000 €

Casa individuala | 240mp utili | 260mp teren | ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
240 mp
260 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
16

269.000 €

Apartament spatios, bine compartimentat, la pre ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 4
2017
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

790.000 €

Vilă ultrafinisată cu două unități locative în ...

Gruia, Cluj-Napoca

8 camere
224,3 mp
374 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

375.000 €
429.000 €

Casa tip duplex de vanzare in cartierul Gruia c ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
196 mp
532 mp teren
1990
Agenție

4 luni în urmă
9

459.500 €
475.000 €

Penthouse 3 camere in Gruia | Terasa 43,97 mp | ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
131,7 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

4 luni în urmă
10

274.999 €

Apartament cu 3 camere de vanzare zona Horea Ce ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
87 mp
Parter / 2
1930
Agenție

4 luni în urmă
1

1.150.000 €
1,150.00 € / mp

Oportunitate! Teren 1000mp, Vanatorului

Gruia, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

509.652 €
421.200 €

Spatiu Comercial, Strada Burebista, 162mp, 0% C ...

Gruia, Cluj-Napoca

162 mp utili
6E
2026
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

520.000 €

Apartament 3 camere, grădină, vedere panoramică ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
89,36 mp
Parter / 2
2019
Agenție

5 luni în urmă
6

44.500 €

Garsoniera renovata in Gruia, aproape de stadio ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
13 mp
Parter / 2
1980
Agenție

5 luni în urmă
6

155.000 €

Apartament 2 camere | Decomandat | 56 mpu | Zon ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 1
1975
Agenție

5 luni în urmă
4

75.000 €
78.900 €

De vanzare : Garsoniera de comandata | 20 mp | ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
20 mp
Parter / 6
2015
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 85.000 €
Agenție

5 luni în urmă
8

950.000 €

De vanzare casa exclusivista intr-o zona pitore ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
210 mp
350 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

1.600.000 €

Imobil cu 6 apartamente, teren 780 mp, ideal in ...

Gruia, Cluj-Napoca

11 camere
375 mp
781 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

6 luni în urmă
9

105.900 €

Apartament in duplex, in cartierul Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
28 mp
Parter / 1
2008
Agenție

6 luni în urmă
6

103.900 €

Ap. 1 camera in Gruia, finisat modern, ideal i ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
29 mp
Parter / 4
1990
Agenție

6 luni în urmă
18

1.925.000 €

Casă individuală multifuncțională în Gruia – in ...