Proprietăți unice: 254
Proprietari: 19
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

220.000 €
227.000 €

La cheie - Spatios - Cu Parcare subterana- Grui ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
78 mp
Etaj 3
2014
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

222.000 €

Apartament 2 camere, 78 mp, etaj intermediar, l ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
78 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

370.000 €

Casa individuala | Front la 2 strazi | Gruia | ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
380 mp teren
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

370.000 €

Casă Gruia | teren 380 mp | 2 fronturi | OPORTU ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
105 mp
380 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

599.000 €

Casa - Vila de lux Gruia-Cluj Napoca

Gruia, Cluj-Napoca

6 camere
240 mp
400 mp teren
2024
Agenție

1 lună în urmă
11

599.000 €

Casa Individuală - SU 240MP | ST 300MP | Terasa ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
184 mp
300 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
1

896.000 €
737.45 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.215 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.365.000 €
1,000.00 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

2.365 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

500.000 €
622.67 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

803 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

3.000.000 €
750 € / mp

DE VÂNZARE, PROIECT CASE REZIDENȚIALE, CARTIER ...

Gruia, Cluj-Napoca

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

650.000 €
262.52 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

2.476 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

4.400.000 €
672.78 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

6.540 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

79.000 €

Garsoniera ideal pentru investitie | Gruia | Zo ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
20 mp
Parter / 6
1995
Agenție

1 lună în urmă
1

375.000 €
611.75 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Gruia, Cluj-Napoca

613 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

415.000 €

Oportunitate ! Casă finisata 220 mp, teren 261 ...

Gruia, Cluj-Napoca

6 camere
220 mp
261 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
115.000 €

Apartament tip studio cu gradina Gruia strada M ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
42 mp
Etaj 1 / 1
1985
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

470.000 €

Casă de vânzare în cartierul Gruia – 140 mp uti ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
140 mp
834 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

365.000 €
791.76 € / mp

TEren 461 mp cu front generos de 25 m! Zona str ...

Gruia, Cluj-Napoca

461 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

594.900 €
238.82 € / mp

Teren intravilan Gruia, 2,491mp, ideal una-doua ...

Gruia, Cluj-Napoca

2.491 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

239.999 €

Casa calcan , teren 305mp zona Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
44 mp
305 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

350.000 €

Imobil aproape de Hotel Belvedere!

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
80 mp
461 mp teren
1960
Agenție

2 luni în urmă
8

499.900 €

Casa cu 5 camere | 190mp util | 290mp teren | G ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
190 mp
290 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 499,900 € și 499.990 €
Agenție

2 luni în urmă
11

207.000 €
224.000 €

Oportunitate | Apartament 2 camere 78mp | Parca ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
78 mp
Etaj 3
2018
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 207,000 € și 224.900 €
Agenție

2 luni în urmă
9

599.990 €

De vanzare casa individuala Gruia la cateva min ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
240 mp
300 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

184.500 €

Apartament 3 camere, etaj 2 | Gruia | 71 mp

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
67 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
6

104.900 €

De vanzare apartament cu 1 camera, Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
26 mp
Etaj 2 / 5
5E
Agenție

2 luni în urmă
8

400.000 €

Casa renovabila cu garaj in Gruia , 532mp teren ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
150 mp
532 mp teren
1990
Agenție

2 luni în urmă
7

132.000 €

Apartament o camera în zona GRUIA

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
8

599.000 €