Proprietăți unice: 403
Proprietari: 19
Agenție

1 lună în urmă
1

475.000 €

Proprietate specială în Borhanci cu 280mp teren ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
190 mp
280 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
3

320.000 €
400 € / mp

Teren construibil 800mp Borhanci zona Romul Lad ...

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

652.000 €
224.83 € / mp

Teren intravilan 2900mp | 60m front | Borhanci ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

230.000 €
230 € / mp

Teren de vanzare 1000mp Front 28 ml Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

1.000 mp teren
f.s. 28 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
3

249.000 €
2.22 € / mp

Teren autorizat pentru casa individuala | 1122m ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.122 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

185.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in Borhanci, Clu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 5
2019
Agenție

1 lună în urmă
7

180.000 €
185.000 €

Apartament 2 camere | Decomandat | Parcare | 54 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 2
2010
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 185.000 €
Agenție

1 lună în urmă
7

237.000 €

Apartament cu 3 camere finisat | Bloc nou | Par ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Parter / 4
2007
Agenție

1 lună în urmă
8

185.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 1/2, parc ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 2
2018
Agenție

1 lună în urmă
8

184.900 €

OCAZIE! Apartament 2 Camere, Borhanci, Etaj 1, ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 8
2019
Agenție

1 lună în urmă
3

185.000 €

Spatiu comercial de vanzare in Borhanci, Cluj N ...

Borhanci, Cluj-Napoca

62,34 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
2

464.900 €
490.40 € / mp

Oportunitate | Teren intravilan cu PUZ | zona H ...

Borhanci, Cluj-Napoca

948 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

410.000 €

De vânzare duplex finisat, panoramă d ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
64 mp
177 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

109.000 €
114.900 €
132.93 € / mp

Teren pentru casa/duplex | Borhanci | Cluj-Napo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

820 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
37

398.000 €

Duplex 386 mp teren 120 mp utili, 2 balcoane, 2 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
120 mp
386 mp teren
2018
Agenție

1 lună în urmă
1

195.000 €
243.75 € / mp

Teren cu PUZ pentru constructie casa individual ...

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

399.000 €

Duplex elegant în zonă liniștită, cu priveliște ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
200 mp
267 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
4

399.000 €

Confort și liniște într-un duplex modern, Borha ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
130 mp
240 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
15

489.000 €

Casa noua de tip duplex, finisata, la cheie, Bo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
147 mp
307 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
1

990.000 €
120.07 € / mp

Vanzare 8245 mp teren intravilan zona Bisericii ...

Borhanci, Cluj-Napoca

8.245 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
20

598.000 €

Casă individuală cu piscină Borhanci Stradă pri ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
126 mp
445 mp teren
2018
Agenție

2 luni în urmă
7

240.000 €

Apartament 3 camere premium, parcare inclusa, B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
69 mp
Etaj 2
2000
Agenție

2 luni în urmă
20

855.000 €

Vilă Premium în Borhanci – 270 mp Utili , 7 Cam ...

Borhanci, Cluj-Napoca

7 camere
270 mp
600 mp teren
2012
Agenție

2 luni în urmă
4

250.600 €
200 € / mp

Teren intravilan, 1253 mp ,utilitati,Borhanci-S ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.253 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

550.000 €

Casă individuală nouă Borhanci teren 1100 mp s ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
170 mp
1.100 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

185.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare in Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
10

244.990 €

Apartament Ultra Modern - SU 70MP I Balcon I Ga ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
2018
Agenție

2 luni în urmă
8

219.990 €

Apartament Partial Finisat - SU 70MP I Balcon I ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
2018
Agenție

2 luni în urmă
9

417.252 €
344.729 €

Penthouse Modern - SU 103MP I Terase 50MP I Gar ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
103 mp
Etaj 4 / 4
2018
Agenție

2 luni în urmă
12

228.990 €

Apartament Gata de Mutat - SU 70MP I Balcon I G ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
2018