Proprietăți unice: 403
Proprietari: 19
Agenție

2 luni în urmă
8

228.990 €

Apartament Gata de Mutat - SU 70MP I Balcon I G ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
2018
Agenție

2 luni în urmă
9

345.000 €

Penthouse 3 camere | 103 mp utili + 2 terase 50 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
103 mp
Etaj 3 / 3
2018
Agenție

2 luni în urmă
11

229.000 €

Apartament 3 camere, prima locuire, terasă | Bo ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
12

229.000 €

Apartament 3 camere NOU, prima locuire | terasa ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2018
Agenție

3 luni în urmă
7

236.990 €

Apartament 3 camere, 2 bai, balcon, bloc nou, B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
6

477.000 €
679.49 € / mp

Teren cu Autorizație de Construire în Borhanci, ...

Borhanci, Cluj-Napoca

702 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 477,000 € și 510.000 €
Agenție

3 luni în urmă
10

489.000 €

Duplex ultra-finisat cu grădină și terasă rooft ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
147 mp
307 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
5

512.435 €
423.500 €
818.59 € / mp

Teren cu PUZ, oportunitate dezvoltare imediata

Borhanci, Cluj-Napoca

626 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

2.000.000 €
344.06 € / mp

Teren cu PUZ si HCL– proiect rezidential exclu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5.813 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

236.000 €
238.000 €

Apartament 3 camere – Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
54 mp
Parter / 4
2000
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 236,000 € și 238.000 €
Agenție

3 luni în urmă
15

300.140 €
248.050 €

Bloc cu regim redus de înălțime/3 camere/2 băi/ ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2018
Agenție

3 luni în urmă
4

185.000 €
231.25 € / mp

Teren cu PUZ aprobat! 800 mp cu front de 28! P ...

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

239.000 €
250.470 €

Apartament 3 camere de vanzare in Borhanci, Clu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2017
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 239,000 € și 250.470 €
Agenție

3 luni în urmă
6

90.000 €

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
16

400.990 €
40.990 €

De vanzare casa tip duplex finisat in Borhanci ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
210 mp
264 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

680.000 €

Comision 0%! Casa individuala 223mp, teren 700 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
199 mp
698 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

409.999 €

De vanzare casa la cheie cu parcare cartierul B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

4 camere
130 mp
170 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

348.000 €

Penthouse de vanzare in Borhanci, 103 mp, parca ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
105 mp
Etaj 3 / 3
2017
Agenție

4 luni în urmă
6

220.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Borhanci, Clu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2017
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 220,000 € și 223.990 €
Agenție

4 luni în urmă
9

182.000 €
180.000 €

Apartament 2 camere | Etaj Intermediar | 52 mpu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
2008
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
60

1.290.000 €

Vilă premium de vânzare in Borhanci. Exclusivit ...

Borhanci, Cluj-Napoca

6 camere
350 mp
404 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
13

223.900 €

Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, cu tera ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Parter / 3
2018
Agenție

5 luni în urmă
6

195.000 €
202.800 €

Apartament 2 camere | Mobilat Modern | 59 mpu | ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
2017
Agenție

5 luni în urmă
20

1.400.000 €

Casă superfinisată, complet mobilată, cu piscin ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
300 mp
700 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
41

799.000 €

Casa multifunctionala de vanzare in cartierul B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

14 camere
550 mp
780 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

799.000 €

Oportunitate! Casa multifuncțională | Teren 788 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

568 mp utili
2E
2007
Agenție

5 luni în urmă
4

1.000.000 €
932.84 € / mp

Teren intravilan 1072mp cu puz aprobat | Borhan ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.072 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

122.500 €
131.950 €
64.99 € / mp

Teren intravilan 1885mp zona HAB-lui educaționa ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.885 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

465.000 €

Spatiu comercial 165mp | 11ml vitrina | 2 grupu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

165 mp utili
3E
2018
Agenție

6 luni în urmă
4

199.900 €
249.88 € / mp

Vanzare teren 800mp cu PUZ aprobat utilitati t ...

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții