Proprietăți unice: 403
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

398.000 €

Vand Duplex Str. BORHANCI, Cluj

Borhanci, Cluj-Napoca

386 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

249.000 €

Apartament 3 camere, 70 mp + terasa 10 mp, etaj ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1
2018
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

185.000 €

La cheie - Etaj 1 - Bloc Nou - Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 3
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

90.000 €
112.50 € / mp

Teren intravilan Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
25

950.000 €

Casa ideala sediu firma in cartierul Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

8 camere
470 mp
478 mp teren
2020
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

157.500 €
178.000 €

Apartament 2 camere | Etaj intermediar | Parcar ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 6
2019
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

184.990 €

Apartament modern 2 camere + 2 balcoane + parca ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
2020
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

220.000 €

Apartament 3 camere,69 mp, situat pe strada Bor ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
69 mp
Etaj 2
2017
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 220,000 € și 240.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
31

398.000 €
370.000 €

Casa Tip Duplex situata in cartierul Borhanci!

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
120 mp
386 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

1 lună în urmă
4

575.000 €

Casa individuala premium | Borhanci | teren 900 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
260 mp
900 mp teren
2026
Agenție

1 lună în urmă
7

180.000 €

Apartament 3 Camere | 55 Mp | Garaj | Balcon | ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 3
2015
Agenție

1 lună în urmă
6

185.000 €

Apartament modern cu 2 camere si parcare in Bor ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 3
2018
Agenție

1 lună în urmă
8

185.000 €

Apartament 2 camere, etaj 1, 54 mp, Borhanci, p ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 1
2014
Agenție

1 lună în urmă
5

1.735.000 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN ,17.350 mp , in zona BORHANCI ...

Borhanci, Cluj-Napoca

17.350 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

185.000 €

Te muți mâine: 2 camere mobilat, parcare inclus ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
2019
Agenție

1 lună în urmă
9

249.000 €

Apartament 3 camere | Etaj Intermediar | Parcar ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1
2024
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

205.000 €

Apartament cu 2 camere + nisa de dormit, bloc n ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
59 mp
Etaj 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
3

754.000 €
260 € / mp

Oportunitate de investitie | Teren intravilan | ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

249.000 €

Apartament 3 camere | 70mp | Bloc nou | Borhanc ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1
2022
Agenție

1 lună în urmă
9

179.000 €
185.000 €

Apartament 2 camere, 56 mp,etaj 1, modern, parc ...

Borhanci, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 3
2017
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 179,000 € și 185.000 €
Agenție

1 lună în urmă
8

249.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Borhanci, Clu ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 lună în urmă
11

249.000 €

La cheie - Etaj 1 - Bloc Nou - Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2018
Agenție

1 lună în urmă
17

147.000 €

Apartament 3 camere, 115 mp, zona Borhanci

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
115 mp
Etaj 4 / 4
2020
Agenție

1 lună în urmă
8

249.000 €

Apartament 3 Camere | 70 Mp | Terasa | Garaj | ...

Borhanci, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 1
2025
Agenție

1 lună în urmă
1

850.000 €
449.74 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Borh ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.890 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

475.000 €

Duplex Borhanci la preț imbatabil cu 400mp tere ...

Borhanci, Cluj-Napoca

5 camere
158 mp
400 mp teren
2025
Agenție

1 lună în urmă
1

995.000 €
542.23 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1.835 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

210.000 €
525 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

472.500 €
525 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

210.000 €
525 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Borhanci, Cluj-Napoca

400 mp teren
Construcții