Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
1

22.500 €
25 € / mp

Teren plat, intravilan, 900 mp, toate utilitati ...

Borșa

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

15.000 €
5 € / mp

Teren extravilan ideal în satul Ciumăfaia, comu ...

Borșa

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
8

67.000 €
100.000 €

Se vinde urgent !! Spatiu Industrial - Vanzare ...

Borșa

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

25.600 €
16 € / mp

Vand teren pentru casa vacanta si cabane

Borșa

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

116.400 €
12 € / mp

Teren intravilan 9700 mp Borsa Cluj | privelist ...

Borșa

9.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.500 €
25 € / mp

Teren plat, intravilan, 900 mp, toate utilitati ...

Borșa

900 mp
900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

70.000 €

Casa tradi?ionala cu teren generos de 3.529 mp ...

Borșa

2 camere
69 mp
3.529 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

38.000 €
1 € / mp

Pachet investitie terenuri Bor?a Cluj 37.839 mp ...

Borșa

38.000 mp
38.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

80.000 €

Casa cu teren, 3000mp, la 20 de minute de Cluj, ...

Borșa

2 camere
49 mp
3.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

150.000 €
11.85 € / mp

Teren intravilan 12.656 mp cu deschidere mare l ...

Borșa

12.656 mp
12.656 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
11

36.800 €
16 € / mp

Persoana Fizica vand Teren Cluj - Borsa Catun - ...

Borșa

2.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

14.000 €
5 € / mp

Teren extravilan superb în satul Ciumăfaia, com ...

Ciumăfaia

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

21.800 €

Casa mobile pe roti 33mp utili, mobilata , util ...

Giula

La ~5km distanță

34 mp
34 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

23.400 €
18 € / mp

Vânzare teren în GIULA

Giula

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 16.5 m
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

175.900 €
8.84 € / mp

Terenuri de vanzare Ciumafaia, jud. Cluj

Ciumăfaia

La ~5km distanță

19.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

75.000 €

Casa individuala, jud Cluj

Bădești

La ~5km distanță

2 camere
73 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
16

50.000 €
55.000 €

Casa de locuit in sat Dabaca jud Cluj

Dăbâca

La ~5km distanță

4 camere
735 mp
735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

110.000 €
20.60 € / mp

Teren intravilan de 5339mp in Luna de Jos, Daba ...

Dăbâca

La ~5km distanță

5.339 mp
5.339 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

135.000 €

Duplex la 30km de Cluj, 200mp construiti si 130 ...

Dăbâca

La ~5km distanță

200 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

58.500 €

Casa cu 2 camere si teren 4887mp de vanzare in ...

Dăbâca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
4.887 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

58.500 €
11.97 € / mp

Teren Intravilan 4900mp Dabaca - Cluj - Proiect ...

Dăbâca

La ~5km distanță

4.887 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.999 €
20.00 € / mp

Teren 1000 mp intravilan + extravilan la drumul ...

Dăbâca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

67.900 €

Casa la ?ara cu livada lini?te, natura ?i amint ...

Dăbâca

La ~5km distanță

58 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

70.000 €

Se vinde casa cu gradina in loc.Dabaca ( Catun ...

Dăbâca

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

10 luni în urmă

140.000 €

casa de vanzare aproape de Cluj-Napoca

Feiurdeni

La ~5km distanță

3 camere
92 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

87.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in Feiurdeni, 17400 mp, expune ...

Feiurdeni

La ~5km distanță

17.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

36.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in Feiurdeni, 7200 mp, expuner ...

Feiurdeni

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

58.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in Feiurdeni cu acces din Camp ...

Feiurdeni

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Feiurdeni

Feiurdeni

La ~5km distanță

2.316 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

77.400 €
9 € / mp

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Luna de Jos

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Agricol