Case Terenuri
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

150.000 €

🏡 Casă Tradițională din Cărămidă Arsă – Gărâna ...

Gărâna

4 camere
140 mp
686 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

180.290 €

casa Trei Ape

Gărâna

3 camere
61 mp
442 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

Mai mult de un an
10

148.000 €

deosebit Garana

Gărâna

5 camere
140 mp
690 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

230.000 €
250.000 €

Vand cabana/casa Garana

Gărâna

4 camere
250 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

150.000 €

Casa Tradi?ionala din Caramida Arsa Garana, Jud ...

Gărâna

4 camere
140 mp
686 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

49.956 €
23 € / mp

***OFERTA NOUA*** Teren langa Scena, in Poiana ...

Gărâna

2.172 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

250.000 €

Vand cabana Garana

Gărâna

250 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

99.000 €
21.67 € / mp

Teren intravilan 4.568 mp, 2 fronturi – Brebu N ...

Brebu Nou

La ~5km distanță

4.568 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

79.500 €
27.63 € / mp

De vanzare teren in Brebu Nou 2877 mp

Brebu Nou

La ~5km distanță

2.877 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

80.000 €
20.31 € / mp

Teren intravilan 3.939 mp Brebu Nou–Trei Ape, l ...

Brebu Nou

La ~5km distanță

3.939 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
14

99.900 €
14.50 € / mp

Teren Intravilan in zona Trei Ape, 6889 Mp., 14 ...

Brebu Nou

La ~5km distanță

6.889 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
37

149.000 €
169.000 €

Munte Brebu Nou 2 Case cu Teren Drept 1400 Mp.C ...

Brebu Nou

La ~5km distanță

7 camere
190 mp
1.400 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

240.000 €

Vand casa Valiug P+M

Văliug

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
880 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

592.900 €
490.000 €

SX475 Valiug- Oportunitate de investitie in tur ...

Văliug

La ~5km distanță

1.320 mp utili
3E
2005
Agenție

Mai mult de un an
20

100.000 €

Casa de vacan?a Crivaia de vanzare

Văliug

La ~5km distanță

6 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €

Vand Casa de Vacanta la Crivaia SUPER OCAZIE ( ...

Văliug

La ~5km distanță

6 camere
195 mp
Agenție

Mai mult de un an
20

31.500 €
35 € / mp

Teren Valiug 900-2400 mp acces auto utilita?i n ...

Văliug

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

80.000 €

Casa de vanzare in Valiug! Zona cu potential tu ...

Văliug

La ~5km distanță

3 camere
152 mp
729 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
40

357.000 €

Casa utilata , refugiul perfect la poalele munt ...

Văliug

La ~5km distanță

5 camere
161,07 mp
1.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

89.999 €

Vand cabana in Valiug - afacere la cheie

Văliug

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
Agenție

10 luni în urmă
4

210.000 €

Cabana-restaurant Semenic

Văliug

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
2014
Agenție

11 luni în urmă
4

42.000 €
21 € / mp

Teren Văliug, 2000mp, ID 950

Văliug

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

33.500 €
54.74 € / mp

Teren Valiug, 612mp,ID 1036

Văliug

La ~5km distanță

612 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

28.440 €
27.09 € / mp

Teren intravilan, 1000 și 1050mp front stradal ...

Văliug

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

52.990 €
26.50 € / mp

Teren intravilan, 2000mp, cu vedere panoramica ...

Văliug

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
20

360.000 €

Pensiune-Restaurant , Valiug,Crivaia .

Văliug

La ~5km distanță

8 camere
1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

33.000 €
69.04 € / mp

Teren de vanzare la Valiug ID 1204

Văliug

La ~5km distanță

478 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

320.000 €

Casa de vacanta superba in Crivaia

Văliug

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
418 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

162.000 €

Proprietar, vand casa in Crivaia Valiug Caras S ...

Văliug

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

7 luni în urmă
19

60.000 €

Casa de vanzare - Boc?a, Cara? Severin

Văliug

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
870 mp teren