Proprietăți unice: 1033
Proprietari: 566
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Apartament 2 camera, Oltenita, Central, Etaj 2

Central, Oltenița

2 camere
43 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
1

17.000 €
10.97 € / mp

Teren de vanzare

Dor Mărunt

1.550 mp
1.550 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

292.820 €
242.000 €
14.64 € / mp

Teren intravilan 20.000 mp – Comuna Fundeni

Fundeni

20.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €

Teren Frumu?ani - direct proprietar 10000mp.

Frumușani

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

64.999 €

Apartament 2 camere, decomandat, mobilat & util ...

Mircea-Vodă, Călărași

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

115.000 €
66.32 € / mp

Teren de vanzare 1734 mp, Deschidere 18metri la ...

Frumușani

1.734 mp
1.734 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

90.000 €

Vand apartament 3 camere!

Central, Călărași

3 camere
78 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
11

100.000 €

Casa Lunca comuna Baita

Lunca

3 camere
104 mp
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

134.000 €
89.33 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CARTIER TINERI

Nord, Călărași

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

87.500 €
2.50 € / mp

Vand teren extravilan agricol Frumusani, 35.000 ...

Frumușani

35.000 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

420.000 €

ABATOR DE VANZARE IN JUD CALARASI

Jegălia

771 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

203.509 €
168.190 €

Casa cu 4 camere, Frumusani, panouri solare, po ...

Frumușani

4 camere
100 mp
433 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

11.960 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Orăști

1.196 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

220.013 €
25.13 € / mp

Proprietate generoasă în sat Fundeni, comuna Fu ...

Fundeni

8.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

500.000 €

Hală producție depozitare spațiu rezidențial | ...

Sohatu

648 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

23.310 €
45 € / mp

Loturi in Cartier Rezidential

Frumușani

518 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

55.000 €

Vand apartament central Oltenita

Central, Oltenița

2 camere
50 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

240.000 €

Proprietate exclusivă cu 2 imobile pe teren de ...

Făurei

5 camere
220 mp
1.375 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.272 €
37 € / mp

TEREN INTRAVILAN POSTAVARI, FRUMUSANI

Postăvari

656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

90.000 €

Apartament 3 camere, an 2025

2 Moldoveni, Călărași

3 camere
77 mp
Etaj 2 / 3
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

34.900 €

Garsoniera 38mp-ultracentral-centrala termica p ...

Oltenița

1 camere
38 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

37.000 €
37 € / mp

Teren intravilan Fundulea 1000 mp

Exterior Est, Fundulea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

150.000 €
15 € / mp

Teren extravilan – 10.000 mp, acces DN4 Frumușa ...

Frumușani

10.000 mp teren
f.s. 36 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

595.000 €

Spațiu industrial de vanzare 7950mp Lehliu Gara ...

Periferie, Lehliu-Gară

Agenție

1 lună în urmă
10

119.999 €
59.70 € / mp

Teren Pasarea - Frumusani - deschidere la DN4 - ...

Frumușani

2.010 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

43.000 €

Calarasi | 3 Camere | Semidecomandat | Open-Spa ...

5 Călărasi, Călărași

3 camere
42,64 mp
Etaj 2 / 4
1973
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

17.500 €
41.37 € / mp

FRUMUSANI - VIOLETELOR, TEREN 423 MP, FRONT 14 ...

Frumușani

423 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

40.000 €
17.68 € / mp

Teren investitie 2262mp // Lac Dorobantu // com ...

Vărăști

2.262 mp teren
f.s. 79.120002746582 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

82.000 €
84.000 €

Proprietar/ De Vanzare/ Apartament 3 camere

Nord, Călărași

3 camere
73 mp
Etaj 2 / 4
1983
Agenție

1 lună în urmă
7

20.500 €
51.25 € / mp

Teren Frumusani Gaz- Curent 400 mp | D.N. 4

Frumușani

400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 20,500 € și 21.600 €