Proprietăți unice: 1033
Proprietari: 566
Agenție

3 zile în urmă
4

650.000 €
12.04 € / mp

TEREN 5.4 HA PARCELABIL PUZ APROBAT - DN 4 FRUM ...

Frumușani

54.000 mp
54.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

1.300.000 €
18.84 € / mp

Teren cu PUZ aprobat, între lacuri, p&#259 ...

Frumușani

69.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

27.882 €
23.043 €
52.71 € / mp

0% comision | Loturi casa Frumusani 529 mp - 1. ...

Frumușani

529 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

99.000 €
48.08 € / mp

Padurisu-Calarasi-Teren intravilan

Pădurișu

2.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

25.000 €

Casă batranească de vânzare

Crivăț

3 camere
186 mp
1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

34.999 €

Garsoniera Anastasia k14

Central, Călărași

1 camere
30 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

159.000 €

Vand spatiu comercial 150mp

Central, Călărași

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

45.000 €

Ap 2 camere de vanzare Oltenita.0727378672

Central, Oltenița

2 camere
36 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €
25 € / mp

Teren stadal DN 4 ,investitie excelenta

Central, Budești

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan Oltenita- preț negociabil

Central, Oltenița

300 mp teren
Construcții
Agenție

17 ore în urmă

170.000 €
23.27 € / mp

Teren intravilan, Fundulea, 7305 mp, utilitati, ...

Central, Fundulea

7.305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
12

50.000 €
19.94 € / mp

Casa cu teren 2.508 mp ?i 76 m deschidere la DN ...

Ileana

2.508 mp
2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

70.000 €

Vand apartament cu 2 camere

Central, Călărași

2 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

78.000 €

Apartament 3 camere decomandat- Zona centrala- ...

Central, Călărași

3 camere
65 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

5.729 €

Vand garsoniera

Central, Călărași

1 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

130.000 €

Casa 100 Mp + 915 Mp / Toate Utilitatile

Modelu

3 camere
174 mp
Individuală
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

534.000 €
48.94 € / mp

Teren mixt - locuinte si servicii - DN4 - Acces ...

Frumușani

10.911 mp teren
f.s. 31 m
Pășune
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
1

2.483 €
0.83 € / mp

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

1.719 €
0.86 € / mp

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

169.000 €

Casa de vanzare in Campina, zona centrala

Nuci

3 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

235.000 €
22.38 € / mp

Teren de Vanzare Popesti Com Vasilati Calarasi

Vasilați

10.500 mp
10.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

56.000 €

Vand ap cu 2 camere zona Scoala 5

Est, Călărași

2 camere
48 mp
1967
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

88.000 €

Casa de vanzare tamadau mic 700mp

Tămădău Mic

4 camere
150 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
12

100.000 €

Vand ap cu 3 camere zona centrala

Central, Călărași

3 camere
75 mp
1990
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

17.000 €

Spațiu sau locuit

Lehliu-Gară

2 camere
37 mp
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18.000 €

Teren intravilan Platare?ti - proprietar 1568mp ...

Plătărești

Agenție

4 săptămâni în urmă
5

46.000 €
85.82 € / mp

Teren Fundulea 536 mp de vânzare, împ ...

Exterior Vest, Fundulea

536 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

68.000 €

Vand apartament cu 2 camere decomandat

Central, Călărași

2 camere
49 mp
Parter
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

150.000 €

Casa de vanzare P+M cu garaj

Central, Călărași

4 camere
155 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

144.304 €
4.17 € / mp

Terenuri intravilane, arabile Loc. Belciugatele ...

Belciugatele

34.600 mp
34.600 mp teren