Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
7

31.900 €

Hala Comuna Sandulita Calarasi S173B

Săndulița

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

88.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

23.000 €
23 € / mp

Vanzare teren intravilan, Lacul Sarulesti, 1.00 ...

Sărulești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
43.000 €

Casa + teren de vanzare

Sărulești

La ~5km distanță

3 camere
93 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

70.000 €
1 € / mp

Vand teren agricol Sarulesti - Calarasi

Sărulești

La ~5km distanță

70.000 mp
70.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

47.600 €
17 € / mp

Vand teren intravilan Sarulesti Sat

Sărulești

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100.000 €
1 € / mp

Calarasi, com Sarulesti

Sărulești

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

196.386 €

Casa de vanzare

Sărulești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

247.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de 24700 mp, în Sărulești

Sărulești

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 245,000 € și 247.000 €
Agenție

Azi
7

2.183.760 €
51,994.29 € / mp

Fundulea ,2,4 Ha. ideal Spital , Clinici..

Sărulești

La ~5km distanță

42 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan Lac 24,700 mp

Sărulești

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Intravilan
Agenție

Azi
5

10.000 €
25 € / mp

Fundulea Solacolu

Sărulești

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170.000 €

Casa de vanzare sarule?ti gara

Sărulești

La ~5km distanță

150 mp
600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

8.500 €
15.98 € / mp

Teren cu deschidere catre lac - 40 km de Bucure ...

Polcești

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
16.90 € / mp

Teren langa lac - 40 km de Bucuresti

Polcești

La ~5km distanță

1.479 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
7

17.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vanzare, A2, Saru ...

Polcești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

23.000 €

Apartament 2 camere - Gurbanesti, Judetul Calar ...

Gurbănești

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 2
1988
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €

Casa Comuna Gurbanesti

Coțofanca

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

288 €

Inchiriez casa sat Gurbanesti, judet Calarasi P ...

Gurbănești

La ~5km distanță

4 camere
1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

40.000 €

vand teren intravilan cu constructie inceputa

Gurbănești

La ~5km distanță

1 camere
2.800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

23.000 €
24.998 €

Vind casa taraneasca linga Bucuresti 1000mp la ...

Gurbănești

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare in Calarasi comuna Gurbanesti,4 ...

Gurbănești

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

25.000 €

Casa cu curte spațioasă

Gurbănești

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

26.000 €
27.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan 2379.35mp

Gurbănești

La ~5km distanță

2.380 mp
2.380 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

41.000 €
1.37 € / mp

Vand teren arabil (3 ha) in Gurbanesti, jud. C

Gurbănești

La ~5km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Ieri
8

39.900 €
16.19 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1,464 mp, Gurbanest ...

Gurbănești

La ~5km distanță

2.464 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

18.642 €

Se vinde casa cu teren jud Teleorman com Trival ...

Brătășani

La ~5km distanță

4 camere
3.600 mp
Agenție

10 luni în urmă
10

46.000 €

De Vanzare Casa cu curte imensa,constructie 201 ...

Fântâna Doamnei

La ~5km distanță

5 camere
213 mp
1.824 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

12.000 €
6.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.800 mp – Fântân ...

Fântâna Doamnei

La ~5km distanță

1.800 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol