Proprietăți unice: 1966
Proprietari: 892
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

55.000 €

Casa de vanzare

Moșești

4 camere
1.365 mp
1.365 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

38.000 €
15.20 € / mp

Teren vinzare

Mărăcineni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

50.000 €

Casa in Grajdana, comuna Tisau, jud Buzau

Grăjdana

4 camere
200 mp
700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

55.000 €

Zona ultracentrala apartament 3 camere

Râmnicu Sărat

3 camere
66 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

160.000 €
80 € / mp

Teren intravilan

Central, Buzău

2.000 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
4 € / mp

vand teren viticol

Năeni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

300.000 €

Casa+spatiu comercial Patarlagele-Buzau,langa L ...

Pătârlagele

6 camere
222 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

90.000 €

Casa de vanzare Maracineni, Buzau

Căpățânești

4 camere
125 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100.000 €

Vind casa la curte in jude?ul Buzau comuna Coch ...

Cochirleanca

6 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

150.000 €

Casa de vanzare.

Mărăcineni

6 camere
235 mp
1.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

16.500 €

Vand Inchiriez Cabana Siriu, Zona de interes tu ...

Central, Buzău

3 camere
64 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €

Vand casa si teren in Parscov, Buzau

Pârscov

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

52.000 €

Casa Valeanca (Jud. Buzau)

Vispești

120 mp
5.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.800 €

Vand in centru apartament 2 camere si loc de pa ...

Central, Buzău

2 camere
44 mp
1960
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

59.000 €

Vanzare casa

Potoceni

5 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

250.000 €

Casa teren suprafata mare zona Hasdeu

Hașdeu, Buzău

5 camere
140 mp
919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

70.000 €

Vand casa cu etaj/ spatiu comercial in Ramnicu ...

Râmnicu Sărat

4 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

59.000 €

Vand Apartament 2 camere zona Micro V

Micro 5, Buzău

2 camere
40 mp
Etaj 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €

Vand casa in Costesti Buzau negociabil

Costești

3 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

70.000 €

Se vinde apartament cu 3 camere decomandat in R ...

Central, Râmnicu Sărat

3 camere
74 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

15.000 €
25.86 € / mp

Se vinde teren intravilan 580m

Siriu

580 mp teren
Agenție

Azi
1

20.676 €
12 € / mp

Vand teren sat Merei, com Merei, jud Buzau

Merei

1.723 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

20.000 €
66.67 € / mp

Teren intravilan Maracineni

Mărăcineni

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

12.000 €
10 € / mp

Loc de casa

Central, Râmnicu Sărat

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

vand teren extravilan in oras Nehoiu,sat Mlajet

Mlăjet

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

5.716 €
4.15 € / mp

Loc de casa Rosioru

Roșioru

1.377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

3.000 €
4 € / mp

De vanzare teren vie

Blăjani

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

12.660 €
30 € / mp

Loturi de casa in Foc?anei 422mp

Focșănei

422 mp teren
Agenție

Azi
1

10.500 €
0.53 € / mp

Teren agricol extravilan 2 ha ?inte?ti, Buzau c ...

Țintești

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

110.000 €

Spa?iu comercial langa stadionul Gloria Buzau

Central, Buzău

90 mp utili