Case Terenuri
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

139.999 €

Vilă modernă P+1 | Complex Riviera Villas | Pom ...

Vadu Pașii

4 camere
130 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

33.000 €
30 € / mp

Loc de casa in Vadu-Pa?ii

Vadu Pașii

1.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

60.000 €
14.72 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii BZ 4.000mp d=2 ...

Vadu Pașii

4.077 mp teren
f.s. 21 m
Pășune
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

56.500 €
42.77 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii

Vadu Pașii

1.321 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

59.000 €

Casă central în Vadu Pașii, desc ...

Vadu Pașii

4 camere
94 mp
650 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

6 luni în urmă
3

25.000 €
10.16 € / mp

Teren intravilan 2461 mp zona Vadu pasii Nod ru ...

Vadu Pașii

2.461 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

50.000 €

Exclusivitate! Casa tip parter + teren 880mp in ...

Vadu Pașii

5 camere
80 mp
880 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
16

114.000 €

Casa+teren Vadu Pașii Buzau

Vadu Pașii

4 camere
330 mp
897 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

84.850 €
16.97 € / mp

Teren intravilan 5000 mp zona Autorola/E85/ Au ...

Vadu Pașii

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

12.487 €

Casa de vanzare

Vadu Pașii

3 camere
97 mp
991 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

149.000 €

Vand casa in Vadu Pa?ii

Vadu Pașii

220 mp
544 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

160.000 €

Vanzare VILA moderna - Vadu Pasii

Vadu Pașii

6 camere
160 mp
450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

36.000 €
9.63 € / mp

Teren intravilan zona Scurtesti

Vadu Pașii

3.740 mp
3.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

154.900 €
160.000 €

Casa cu piscina+ garaj in VADU PASII

Vadu Pașii

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

140.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3440mp., deschidere 40ml.,idea ...

Vadu Pașii

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

105.000 €

Case noi tip P in Gura Calnaului

Vadu Pașii

3 camere
91 mp
460 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

53.000 €

Casa de vanzare in sat Scurtesti,com Vadu Pasii

Vadu Pașii

4 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

49.000 €

Casa tip parter zona Vadu Pasii

Vadu Pașii

2 camere
66 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

105.000 €

Casa de vanzare Vadu Pasii

Vadu Pașii

4 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

57.090 €
6.26 € / mp

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

9.117 mp
9.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

85.000 €

Casa de vanzare, Vadu Pa?ii

Vadu Pașii

75 mp
737 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

155.000 €
160.000 €

Casa Vadu Pasii

Vadu Pașii

152 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

130.000 €

Casa 3 camere

Vadu Pașii

3 camere
75 mp
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

114.000 €

casa+teren de vanzare Vadu Pasii

Vadu Pașii

4 camere
340 mp
895 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
8

95.200 €

Vand casa in Focsanei

Focșănei

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

169.000 €

Casa langa Buzau

Focșănei

La ~5km distanță

4 camere
182 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

20.000 €
2.86 € / mp

Teren in Focsanei Vadu Pasii S=7080mp

Focșănei

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 11 m
Pășune
Extravilan

Agenție

7 luni în urmă
10

125.000 €

Casa tip P + E zona Focsanei

Focșănei

La ~5km distanță

6 camere
135 mp
800 mp teren
2001
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

27.800 €

Vanzare garsoniera confort 2

Focșănei

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 3
Agenție

10 luni în urmă
3

137.000 €

Hale + teren zona Scurtesti

Scurtești

La ~5km distanță