Proprietăți unice: 35
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

174.000 €
60.23 € / mp

Teren Sacele Zona Turches

Turcheș, Săcele

2.889 mp
2.889 mp teren
Agenție

6 luni în urmă

108.500 €

Apartament Smart Home cu Priveli?te Unica in Sa ...

Turcheș, Săcele

2 camere
70 mp
Etaj 3 / 3
2008
Agenție

7 luni în urmă
16

250.000 €

Casa moderna ,Sacele,singur in curte,ideala fam ...

Turcheș, Săcele

5 camere
157 mp
517 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
18

315.000 €

Casa Sacele Turche?

Turcheș, Săcele

2 camere
318 mp
1.215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

338.780 €

casa de vanzare in sacele Bra?ov

Turcheș, Săcele

375 mp
600 mp teren