Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

77.000 €

Casa superba de vanzare Racos-Brasov

Racoș

4 camere
360 mp
2.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

84.900 €

De vânzare spațiu comercial in centru ...

Baraolt

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

48.900 €

De vanzare apartament cu 2 camere in loc. Barao ...

Central, Baraolt

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

5.900 €
1.63 € / mp

De vanzare 2 terenuri extravilane in Capeni, zo ...

Central, Baraolt

La ~5km distanță

3.630 mp
3.630 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

5.900 €
0.62 € / mp

De vanzare teren extravilan in Capeni

Central, Baraolt

La ~5km distanță

9.500 mp
9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

57.000 €

Apartament cu 2 camere , ultracentral , bun pt ...

Central, Baraolt

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Parter / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
2

4.900 €
0.89 € / mp

De vanzare teren extravilan in Capeni

Central, Baraolt

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

115.000 €

De vanzare casa familiala in Baraolt

Central, Baraolt

La ~5km distanță

5 camere
120 mp
1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

48.000 €

Vand apartament Baraolt

Central, Baraolt

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4
Agenție

10 luni în urmă
10

599.000 €

De vânzare complex de clădiri în ...

Baraolt

La ~5km distanță

1.744 mp utili
2E
Agenție

4 luni în urmă
12

35.000 €

De vanzare apartament cu 3 camere in loc. Barao ...

Central, Baraolt

La ~5km distanță

3 camere
47 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

90.000 €

De vânzare casă familială î ...

Baraolt

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
98 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

36.900 €

De vanzare casa familiala in Bodo?.

Central, Baraolt

La ~5km distanță

3 camere
911 mp
911 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

32.900 €
41.13 € / mp

De vânzare teren intravilan în Baraol ...

Baraolt

La ~5km distanță

800 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

35.900 €

De vanzare casa familiala in Capeni!

Central, Baraolt

La ~5km distanță

2 camere
493 mp
493 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

44.900 €

De vanzare spatiu comercial in loc. Talisoara.

Doboșeni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

41.000 €

Casă cu teren mare în Ormeniș, l ...

Ormeniș

La ~10km distanță

1 camere
50 mp
800 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

98.000 €

Casa de vanzare

Căpeni

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

35.900 €

De vânzare casă familială &#238 ...

Căpeni

La ~10km distanță

2 camere
493 mp
493 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
20.36 € / mp

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Brăduț

La ~10km distanță

884 mp
884 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

49.900 €

De vanzare casa familiala in Bradu?

Brăduț

La ~10km distanță

50 mp
1.026 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
9.10 € / mp

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Brăduț

La ~10km distanță

940 mp
940 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

125.000 €

Vile turistice, loca?ie montana, la marginea pa ...

Brăduț

La ~10km distanță

9 camere
277 mp
2.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
32.89 € / mp

De vanzare teren intravilan, Filia

Brăduț

La ~10km distanță

456 mp
456 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

27.900 €
4.98 € / mp

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Brăduț

La ~10km distanță

5.600 mp
5.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

44.900 €

De vanzare hala industriala in Bradu?

Brăduț

La ~10km distanță

163 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

44.900 €

De vanzare spa?iu comercial in loc. Tali?oara.

Brăduț

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

Ieri
9

44.900 €

De vânzare hală industrială &#23 ...

Brăduț

La ~10km distanță

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

237.276 €
29.29 € / mp

Vanzare bunuri Bibco SA

Biborțeni

La ~10km distanță

8.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

27.900 €
4.98 € / mp

De vânzare teren extravilan în Kuvas ...

Filia

La ~10km distanță

5.600 mp teren
Pădure
Extravilan