Proprietăți unice: 145
Proprietari: 9
Agenție

Mai mult de un an
25

149.800 €

Casa de vanzare - Schei - Brasov

Schei, Brașov

2 camere
45 mp
102 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
9

100.000 €
86.000 €
469.48 € / mp

Teren pentru casa, acces facil, suprafata 213 m ...

Schei, Brașov

213 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,000 € și 100.000 €
Agenție

Mai mult de un an
4

120.000 €

Casa Individuala 135 mp Schei

Schei, Brașov

6 camere
135 mp
220 mp teren
1921

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

199.900 €
95.19 € / mp

TEREN cu Priveliste, in Schei

Schei, Brașov

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

179.000 €

CASA CU TEREN IN Cartierul Schei

Schei, Brașov

2 camere
64 mp
620 mp teren
1946
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

240.000 €
11.80 € / mp

Teren arabil intravilan , priveliste mirifica , ...

Schei, Brașov

20.347 mp teren
f.s. 1000 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
14

137.000 €

Casa 5 camere Schei Centru Brasov

Schei, Brașov

5 camere
102 mp
25 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 137,000 € și 140.000 €
Agenție

Mai mult de un an
7

1.199.000 €

Pensiune in Scheii Brasovului.

Schei, Brașov

7 camere
20 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

190.000 €
190 € / mp

Poiana Bra?ov | teren cu panorama larga catre m ...

Schei, Brașov

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

320.000 €

Apartament 2 Camere Inchiriere - Complex Exclus ...

Schei, Brașov

2 camere
81 mp
2008
5E
Agenție

1 lună în urmă

320.000 €

Rezidenta 4 camere,in farmec istoric, vedere Ta ...

Schei, Brașov

4 camere
144 mp
Etaj 1
1940
Agenție

1 lună în urmă
18

122.000 €

Apartament 2 camere | Pia?a Unirii | Centru Ist ...

Schei, Brașov

2 camere
49 mp
Parter
1950
Agenție

1 lună în urmă

146.000 €

Un colt de liniste la poalele Tampei, Schei - C ...

Schei, Brașov

2 camere
48 mp
102 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

498.000 €

3D! Casa autentica,5.025 mp teren,in spectacolu ...

Schei, Brașov

6 camere
172 mp
5.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

275.000 €

Casa in Schei - 2 apartamente - Terasa + view T ...

Schei, Brașov

4 camere
90 mp
100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

177.000 €

Studio de vanzare in Schei proprietate moderna, ...

Schei, Brașov

1 camere
42 mp
Etaj 3
2022
Agenție

2 luni în urmă
4

450.000 €

Casa / Vila cu 3 camere parte din proiectul Muz ...

Schei, Brașov

3 camere
270 mp
350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

239.999 €
12.00 € / mp

Padure de vanzare in Scheii Brasovului 2 hectar ...

Schei, Brașov

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

146.000 €

Un colt de liniste la poalele Tampei, Schei - C ...

Schei, Brașov

2 camere
48 mp
Agenție

3 luni în urmă
18

252.000 €

Casa de vanzare Strada Curcanilor, Centrul Isto ...

Schei, Brașov

3 camere
120 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

330.000 €

ApartamentBellevue residence

Schei, Brașov

2 camere
80 mp
2008
5E
Agenție

3 luni în urmă
10

245.000 €

Casa individuala noua | 184 mp utili | teren 60 ...

Schei, Brașov

4 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

225.000 €

3 CAMERE LA INALTIME | TERASA SI VEDERE PANORAM ...

Schei, Brașov

3 camere
75 mp
Etaj 7
2013
Agenție

3 luni în urmă
12

67.000 €

Garsoniera Moderna Structura Generoasa

Schei, Brașov

1 camere
36 mp
Etaj 2 / 4
2021
Agenție

3 luni în urmă
19

1.500.000 €

OPORTUNITATE | Casa cu teren 1000 mp + teren se ...

Schei, Brașov

6 camere
306 mp
1.915 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

77.000 €

De vanzare Casa veche cu poten?ial, Scheii Bra? ...

Schei, Brașov

2 camere
50 mp
80 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

226.500 €
310.27 € / mp

Vindem teren 730 mp Drumul Poienii

Schei, Brașov

730 mp
730 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

236.100 €
100 € / mp

Teren 2361 mp, Calea Poienii, pretabil construc ...

Schei, Brașov

2.361 mp
2.361 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
12

210.000 €

Apartament 3 camere, beci+ pod inalt inscris in ...

Schei, Brașov

3 camere
202 mp
1900
1E
Agenție

5 luni în urmă
20

175.000 €
270.90 € / mp

Teren intravilan Schei - Brasov

Schei, Brașov

646 mp
646 mp teren