Proprietăți unice: 145
Proprietari: 9
Agenție

10 luni în urmă
12

195.000 €

Casă istorică în Șchei, la 5 minute de Piața Sf ...

Schei, Brașov

3 camere
95 mp
305 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
35

370.000 €

Vilă individuală, curte și garsonieră separată, ...

Schei, Brașov

6 camere
171 mp
233 mp teren
1999
Agenție

10 luni în urmă
17

220.000 €

Zona Verde Aproape

Schei, Brașov

9 camere
187,15 mp
97,59 mp teren
1958

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

469.000 €

De Vanzare - Casa deosebita zona Schei, Brasov

Schei, Brașov

5 camere
202 mp
2.402 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
29

995.000 €

Vanzare două vile, cu potential investitional î ...

Schei, Brașov

24 camere
859 mp
3.140 mp teren
2005
Agenție

10 luni în urmă
10

173.525 €
55 € / mp

Teren in Scheii Brasovului inconjurat de natura

Schei, Brașov

3.155 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

346.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan Brasov 17.300 mp

Schei, Brașov

17.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
30

490.000 €

Penthouse Schei, priveliște superbă, ...

Schei, Brașov

4 camere
160 mp
Etaj 3 / 4
2024
Agenție

10 luni în urmă
9

245.000 €
116.67 € / mp

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Schei, Brașov

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

299.500 €
14.70 € / mp

Teren intravilan 20.374mp, cu utilitati si surs ...

Schei, Brașov

20.374 mp teren
f.s. 114 m
Intravilan
Agenție

11 luni în urmă
26

575.000 €
250 € / mp

Teren intravilan Brasovul Vechi

Schei, Brașov

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
23

350.000 €

Proprietate rara in Schei/penthouse pe doua niv ...

Schei, Brașov

4 camere
150 mp
Etaj 1 / 2
1900
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 365.000 €
Agenție

Mai mult de un an
36

139.000 €

Potential Booking, zona Schei, Brasov

Schei, Brașov

4 camere
90 mp
120 mp teren
1950
Agenție

Mai mult de un an
9

180.000 €

Casa individuala:rezidential/servicii/ investit ...

Schei, Brașov

6 camere
180 mp
126 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
9

29.900 €
18.96 € / mp

Teren intravilan 1577 mp, Schei Brasov

Schei, Brașov

1.577 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

330.000 €

CASA CU TEREN GENEROS si acces pe doua fronturi

Schei, Brașov

3 camere
86 mp
951 mp teren
1950
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
37

140.000 €

PODUL LUI GRID 13 | CASA 4 CAMERE CU DOUA BAI S ...

Schei, Brașov

4 camere
140 mp
108 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
24

139.000 €

Casa singur in curte - zona Schei

Schei, Brașov

3 camere
72 mp
110 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

105.000 €

Casă individuală cu 3 camere, Schei

Schei, Brașov

3 camere
70,6 mp
112 mp teren
1972
Agenție

Mai mult de un an
25

250.000 €

Casa In Zona Centrala

Schei, Brașov

3 camere
86 mp
70 mp teren
1935
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

210.000 €
100 € / mp

OPORTUNITATE! Teren 2100mp Schei

Schei, Brașov

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

127.000 €
80.53 € / mp

Teren 1577 mp zona Schei

Schei, Brașov

1.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

139.000 €
233.22 € / mp

Teren de vânzare Șchei – Drumul Poienii

Schei, Brașov

596 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

340.000 €

Casa zona Piata Unirii, 4 camere, teren 307 mp

Schei, Brașov

4 camere
141 mp
307 mp teren
1924
Agenție

Mai mult de un an
14

340.000 €

Casa Individuala cu Garaj Zona Schei

Schei, Brașov

6 camere
240 mp
307 mp teren
1920
Agenție

Mai mult de un an
18

520.000 €

CASA DE VANZARE ULTRA-CENTRAL - locatie deosebi ...

Schei, Brașov

7 camere
250 mp
382 mp teren
1990
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
35

299.999 €

Casa individuala Schei Brasov

Schei, Brașov

5 camere
164,8 mp
189 mp teren
1960
Agenție

Mai mult de un an
9

220.000 €

Casa individuala 2 apartamente, 151 mp, zona Ce ...

Schei, Brașov

4 camere
151 mp
75 mp teren
1977
Agenție

Mai mult de un an
4

100.000 €
469.48 € / mp

Teren Brasov Schei pentru constructie pensiune

Schei, Brașov

213 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

132.000 €
23.69 € / mp

Teren Brasov – str. Podul lui Grid zona ...

Schei, Brașov

5.571 mp teren
Construcții