Proprietăți unice: 145
Proprietari: 9
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

449.000 €
490.000 €
299.73 € / mp

Casa si teren intravilan de vânzare – Brașov, s ...

Schei, Brașov

1.498 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
22

119.000 €
125.000 €

Apartament la casă | 2 camere | 74 mp utili |

Schei, Brașov

2 camere
76 mp
Demisol
1948
Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €
127.27 € / mp

Teren 550 mp Dambul Morii

Schei, Brașov

550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

735.000 €

PENSIUNE DE LUX – SKY LOFT BRAȘOV

Schei, Brașov

4 camere
268 mp
890 mp teren
2019
Agenție

6 luni în urmă
15

189.000 €

De vanzare apartament la casa in zona Piata Uni ...

Schei, Brașov

3 camere
101 mp
Parter / 1
1930
Agenție

6 luni în urmă
18

340.000 €

Apartament In Vila Zona Linistita

Schei, Brașov

4 camere
120 mp
Etaj 1
2005
Agenție

7 luni în urmă
16

184.000 €

Casa in centrul istoric, Brasov

Schei, Brașov

3 camere
115 mp
110 mp teren
1970
Agenție

7 luni în urmă
17

498.000 €

Vila traditionala, cu domeniu de 5.025 mp, pe a ...

Schei, Brașov

6 camere
172 mp
5.025 mp teren
1950
Agenție

8 luni în urmă
10

175.000 €

Casă de vânzare – Cartierul Schei, Brașov

Schei, Brașov

3 camere
80 mp
113 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
19

175.000 €

Apartament 3 camere, Schei-Piata Unirii, supraf ...

Schei, Brașov

3 camere
86 mp
Parter / 1
1927
Agenție

8 luni în urmă
5

147.000 €
149.000 €

Casa individuala de vanzare in Scheii Brasovulu ...

Schei, Brașov

2 camere
85 mp
102 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
7

772.575 €
638.492 €
495.56 € / mp

Teren in Drumul Poienii, Brasov cu deschidere ...

Schei, Brașov

1.559 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

192.000 €

De vanzare casa centrul Brasovului

Schei, Brașov

3 camere
101 mp
275 mp teren
1980
Agenție

9 luni în urmă
4

170.000 €

Casa istorica de vanzare in Scheii Brasovului

Schei, Brașov

2 camere
80 mp
245 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

161.000 €

Apartament 2 camere , open space centru, comple ...

Schei, Brașov

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 6
2014
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

245.000 €

Casă Renovată, Mobilată, cu Tera ...

Schei, Brașov

3 camere
63 mp
112 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
13

189.900 €

Casa in inimia Brasovului individuala la pret d ...

Schei, Brașov

3 camere
100 mp
305 mp teren
1905
Agenție

9 luni în urmă
10

1.490.000 €

Vila zona exclusivista- piscina- panorama-Drumu ...

Schei, Brașov

6 camere
420 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

86.000 €
403.76 € / mp

Teren pentru casa, 213 mp, Brasov - Schei.

Schei, Brașov

213 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
18

220.000 €

Casa 4 camere priveliste deosebita zona Schei

Schei, Brașov

4 camere
150 mp
185 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

9 luni în urmă
8

139.900 €

OPORTUNITATE! Casă de vânzare în ...

Schei, Brașov

7 camere
280 mp
160 mp teren
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
18

170.000 €

CASA SINGUR CURTE DE RENOVAT cu teren 297 mp - ...

Schei, Brașov

4 camere
150 mp
297 mp teren
f.s. 45 m
Agenție

9 luni în urmă
19

630.000 €

Pensiune cocheta Centrul Istoric

Schei, Brașov

450 mp utili
480 mp teren
1940
Agenție

9 luni în urmă
2

140.000 €

Schei, Brasov

Schei, Brașov

3 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

9 luni în urmă
10

1.490.000 €

Vila zona exclusivista- piscina- panorama-Drumu ...

Schei, Brașov

6 camere
420 mp
600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
19

330.000 €

BRASOV Prund-Schei

Schei, Brașov

5 camere
200 mp
159 mp teren
1997
Agenție

9 luni în urmă
11

152.000 €
117.92 € / mp

Teren Schei Brașovului – 1289 mp, zonă deosebit ...

Schei, Brașov

1.289 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

420.000 €

CASA DE VAZNZARE SCHEI-PRUND BRASOV STR.PIATRA ...

Schei, Brașov

5 camere
174 mp
360 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
22

109.000 €

Schei, zona SRI, apartament doua camere 55mp, p ...

Schei, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 3
1957
Agenție

10 luni în urmă
9

470.000 €

TEREN 1600MP CU CASA 5 CAMERE, SCHEII BRASOVULU ...

Schei, Brașov

5 camere
172 mp
1.590 mp teren
1950