Proprietăți unice: 242
Proprietari: 23
Agenție

Mai mult de un an
25

155.000 €

Vila Cu Priveliste Catre Castel De Vanzare In B ...

Bran

8 camere
220 mp
685 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
4

30.500 €
46.92 € / mp

Parcele teren intravilan zona Bran

Bran

650 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

180.000 €

Casa de vanzare Romanesti, Craiova (str. Petril ...

Bran

4 camere
95 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă

190.000 €

7.000 mp, pozitie spectaculoasa, fara vecini, F ...

Bran

f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

264.000 €

Vanzare pensiune - casa de vacanta Predelut Bra ...

Bran

3 camere
120 mp
450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

230.000 €

Vila spatioasa P+E+M, 254mp SU+M, 400mp teren, ...

Bran

4 camere
254 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

219.000 €

Casa de vanzare Predelu?, Bran | Direct Proprie ...

Bran

3 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

329.000 €
32.01 € / mp

Teren 10,279 mp Bran- Predelut / Strada Pe Tari ...

Bran

10.279 mp
10.279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

220.000 €

Casa unica in Braniste - 2 apartamente independ ...

Bran

4 camere
254 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Vanzare casa Bran

Bran

4 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
15

170.000 €

Casa autentica cu teren de 11.150 mp Bran, ?imo ...

Bran

3 camere
100 mp
11.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

26.000 €

Garsoniera decomandata Zarnesti (mobilat, utila ...

Bran

1 camere
28 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă

157.500 €

3D!Casa apreciabila,600mp teren,decor incantato ...

Bran

7 camere
207 mp
660 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

550.000 €

Vila cu 12 camere de vanzare - Bran Plaza

Bran

635 mp
1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

255.000 €
10.51 € / mp

10.51 Euro + TVA / mp: Teren Bran Predelut, 24. ...

Bran

24.253 mp
24.253 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

168.411 €
73 € / mp

Teren intravilan Bran - Sohodol

Bran

2.307 mp
2.307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

182.400 €
60 € / mp

Teren intravilan construibil Bran Zona Poarta | ...

Bran

3.040 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

47.500 €
80.10 € / mp

Parcele Teren Zarnesti De Vanzare 3 Km Bran

Bran

593 mp
593 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

95.000 €

In incantare peisagistica,rafinata cabana, echi ...

Bran

2 camere
71 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

95.000 €

In incantare peisagistica,rafinata cabana, echi ...

Bran

2 camere
71 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

88.500 €
59 € / mp

Vand teren cu vedere panoramica spre Bucegi ?i ...

Bran

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

113.000 €

Teren Intravilan Bran Predelut 2788 Mp

Bran

f.s. 10 m
Agenție

1 lună în urmă
20

270.881 €
67 € / mp

Teren intravilan Bran - Predelut

Bran

4.043 mp
4.043 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

238.000 €

Proprietate rustica la 1 km de Castelul Bran:Do ...

Bran

8 camere
200 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

270.000 €

Rezidential Hotelier,eleganta discreta,energie ...

Bran

3 camere
92 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

31.900 €
33.900 €
37.53 € / mp

Teren intravilan 850mp Zarne?ti-Bran, natura-re ...

Bran

850 mp
850 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

67.500 €

Teren intravilan zona Sohodol, Bran

Bran

f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
6

154.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare Sohodol, Bran

Bran

f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
8

129.500 €

Unica Ocazie casa 230 mp Bran Teren 3000 mp

Bran

4 camere
230 mp
Agenție

2 luni în urmă
19

219.900 €

Casa individuala Predelut Bran Brasov

Bran

6 camere
155,4 mp
720 mp teren