Proprietăți unice: 242
Proprietari: 23
Agenție

9 luni în urmă
7

187.775 €
37 € / mp

Teren Sohodol 5000 mp

Bran

5.075 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
19

750.000 €

Pensiune în Bran, sat Poarta – Afacere la chei ...

Bran

13 camere
700 mp
2.371 mp teren
2008
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
45

130.000 €

Bran - Casa pe strada Valea Portii, 223 mp, 4 d ...

Bran

6 camere
176 mp
320 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
36

570.000 €

Pensiune Bran Sohodol | 10 camere | oportunitat ...

Bran

10 camere
550 mp utili
1.495 mp teren
2008
Agenție

9 luni în urmă
16

130.000 €
86.67 € / mp

Teren 1500mp, intravilan cu utilitati, in proxi ...

Bran

1.500 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

80.000 €
80.24 € / mp

Vanzare teren intravilan Bran, 997 mp, D: 21.93 ...

Bran

997 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

325.000 €
65 € / mp

Teren Intravila la 2km de Castelul Bran

Bran

5.000 mp teren
f.s. 70 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
6

115.000 €
50 € / mp

Teren superb cu panorama de vis in Bran Predelu ...

Bran

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
18

169.000 €

Bran, casa si teren 1800 mp , Zona Club Vila Br ...

Bran

3 camere
145 mp
1.860 mp teren
2008
Agenție

9 luni în urmă
21

907.500 €
750.000 €

AFACERE LA CHEIE BRAN | PENSIUNE COMPLET ECHIPA ...

Bran

13 camere
700 mp utili
2.371 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
49

219.000 €
239.000 €

Vilă turistică de vânzare la 5 minute de CASTEL ...

Bran

8 camere
180 mp
1.346 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

104.700 €

Comuna Bran, str. Pricipala, casa partial renov ...

Bran

3 camere
160 mp
385 mp teren
1938
Agenție

10 luni în urmă
5

512.435 €
423.500 €
21.35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Bran, 24000 mp # ...

Bran

24.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

453.805 €
37 € / mp

Teren superb in Bran la 5 min de Castel, 37 eur ...

Bran

12.265 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

137.000 €
48.98 € / mp

Teren intravilan Bran Predelut cu toate utilit ...

Bran

2.797 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

175.644 €
28 € / mp

Teren cu livada Bran/ Predelut

Bran

6.273 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

94.000 €
31.85 € / mp

Teren Sohodol cu vedere catre M-tii Bucegi

Bran

2.951 mp teren
f.s. 46 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

94.900 €
90.000 €
94.90 € / mp

Teren intravilan plat in Bran, 1000 mp, vedere ...

Bran

1.000 mp teren
Construcții
Bancă

10 luni în urmă
4

67.500 €
2.65 € / mp

Teren 2,5 hectare in Simon, comuna Bran

Bran

25.426 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

124.740 €
45 € / mp

Teren intravilan Bran 2.772 mp | Vedere Piatra ...

Bran

2.772 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

73.701 €

Teren intravilan, 19 eur/mp, de -a lungul raul ...

Bran

Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
55

549.000 €

VAND COMPLEX TURISTIC IN BRAN LANGA PARTIA DE S ...

Bran

9 camere
350 mp
2.270 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

45.000 €
27.11 € / mp

Teren Intravilan Tohanita

Bran

1.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

22.800 €
23.800 €
45.60 € / mp

Teren intravilan zona Bran-Tohanita,judetul Bra ...

Bran

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

348.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare la intrare in Bran - oportunit ...

Bran

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

550.000 €

Hotel Bran+ 3 Vile New 2025

Bran

17 camere
20 mp utili
2014
Agenție

10 luni în urmă
20

550.000 €

Select complex, + 1.000 mp teren, Bran, Brasov

Bran

9 camere
50 mp utili
2012
Agenție

10 luni în urmă
16

430.000 €

Pensiune NOUA cu panorama Bran

Bran

11 camere
522 mp
1.300 mp teren
Etaj 2 / 2
Agenție

10 luni în urmă
10

231.800 €
38 € / mp

Teren superb in Bran cu parau in spatele lui

Bran

6.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

350.000 €

Pensiune deosebita central Bran

Bran

10 camere
450 mp
500 mp teren
f.s. 22 m