Proprietăți unice: 2155
Proprietari: 474
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

65.000 €

Apartament 2 camere decomandat – Liceul Mihai ...

Central, Botoșani

2 camere
51 mp
Etaj 6
1976
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

17.848 €

Apartament 3 camere

Central, Botoșani

3 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
1984
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

45.000 €
50 € / mp

Loc de casa cartier Tulbureni

Central, Botoșani

900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

67.000 €

Apartament 3 camere – Etaj 1 – Zona Școala 7

Central, Botoșani

3 camere
52 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

115.000 €

Apartament cu 3 camere, D, cu loc de parcare co ...

Central, Botoșani

3 camere
66 mp
Etaj 1
Agenție

3 zile în urmă
8

142.000 €

Apartament 2 camere de lux, parcare , Mrs. Coun ...

Buda

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

3 zile în urmă
5

35.000 €

Spatiu amenajat cabinet ultracentral

Ultracentral, Botoșani

28 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

22.000 €

Garsoniera cu chiriasi, 22 mp, Cornisa ideala p ...

Cătămărești

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 zile în urmă
1

47.000 €
67.14 € / mp

Teren cu cabana la Baisa

Mihai Eminescu

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

43.800 €
3 € / mp

Teren de vanzare - Vorona Botosani 14600mp

Vorona

14.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

75.000 €

Teren intravilan ,1800mp, deschidere la DN, Rac ...

Răchiți

f.s. 100 m
Agenție

4 zile în urmă
1

22.500 €

Teren intravilan 1600mp - Sat Cucorani

Cucorăni

f.s. 30 m
Agenție

4 zile în urmă
4

31.800 €

Teren intravilan, 3180 mp cu casa batraneasca - ...

Cucorăni

f.s. 90 m
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

43.000 €
43 € / mp

Vand casa si teren 1000mp

Exterior Vest, Dorohoi

1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

3.200 €
0.55 € / mp

Cota de 3/8 din teren extravilan , com. Sacosu ...

Avrămeni

5.800 mp
5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

15.000 €
2.50 € / mp

Teren extravilan 6000 mp

Exterior Vest, Botoșani

6.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă

67.500 €

CASA TIP DUPLEX - CATAMARASTI

Cătămărești

2 camere
65 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

350.000 €

Cladire business de vanzare 198 mp utili | P+2 ...

Exterior Vest, Botoșani

198 mp utili
2E
Agenție

4 zile în urmă
1

65.000 €

Apartament 2 camere, et. 3, decomandat - Zona C ...

Central, Botoșani

2 camere
46 mp
4E
Agenție

4 zile în urmă
5

67.500 €

Casa Tip Duplex - Catamarasti

Cătămărești

2 camere
65 mp
Agenție

4 zile în urmă
5

67.500 €

CASA TIP DUPLEX - CATAMARASTI

Mihai Eminescu

2 camere
65 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

10.662 €

Casa batraneasca

Dumbrăvița

3 camere
100 mp
Agenție

4 zile în urmă
1

22.000 €

Garsoniera cu chiria?i, 22 mp, Corni?a ideala p ...

Central, Botoșani

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

90.000 €
92.000 €

Apartament 3 camere, zona Scolii nr. 13

Central, Botoșani

3 camere
63 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

26.000 €

Spatiu cu vad la strada in Catamarasti Deal

Central, Botoșani

21 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

105.000 €

Apartament 2 camere, etajul 1, zona Primariei

Central, Botoșani

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 6
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

51.000 €

Garsoniera in Grivita, bloc de apartamente

Central, Botoșani

1 camere
35 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

4 zile în urmă
4

20.000 €
32.26 € / mp

4 loturi teren 620 mp - 2 lotur 1206 mo si 1384 ...

Mihai Eminescu

620 mp
620 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
15

220.000 €

Vila spa?ioasa 300 mp utili, teren 4600 mp, DN ...

Central, Botoșani

7 camere
300 mp
4.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

458.000 €

Casa in zona ultracentrala

Central, Botoșani

4 camere
291 mp
291 mp teren