Proprietăți unice: 2155
Proprietari: 474
Agenție

Ieri
1

22.500 €
14.06 € / mp

Teren intravilan, 1600 mp, sat Cucorani

Cucorăni

1.600 mp
1.600 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Ieri
9

115.000 €

Casa individuala, P+M 150mp, teren 1050 mp - Ca ...

Gorbănești

5 camere
150 mp
1.050 mp teren
Agenție

Ieri
1

90.000 €

Apartament 3 camere decomandat, 76 mp, 2 balcoa ...

Central, Botoșani

3 camere
76 mp
Etaj 4
1987

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
1

75.000 €
41.67 € / mp

Teren intravilan ,1800mp, deschidere la DN, Rac ...

Răchiți

1.800 mp
1.800 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

Ieri

69.000 €

Apartament 3 camere semidecomandat, 58 mp, etaj ...

Central, Botoșani

3 camere
58 mp
Etaj 4 / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

57.585 €
55 € / mp

Teren intravilan 1047mp, strada Peco

Exterior Vest, Botoșani

1.047 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
40

45.000 €

Apartament 2 camere, Zona Primaverii , etaj 4, ...

Nord-Vest, Botoșani

2 camere
40 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
50 € / mp

Vând teren Cătămărăști Deal

Cătămărești-Deal

700 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
8

132.000 €

Apartament 3 camere dec., renovat, bloc tip vil ...

Central, Botoșani

3 camere
70 mp
1988
3E
Agenție

3 zile în urmă
10

115.000 €

Apartament 4 camere etaj 1 Mall

Central, Botoșani

4 camere
86 mp
6E
Agenție

3 zile în urmă
1

115.000 €

Apartament 3 camere la vile Bulevard

Central, Botoșani

3 camere
75 mp
Etaj 3
3E
Agenție

3 zile în urmă
5

69.000 €

Apartament 3 camere semidecomandat, 58 mp, etaj ...

Central, Botoșani

3 camere
58 mp
1984
4E
Agenție

3 zile în urmă
1

115.000 €

Apartament 3 camere la vile Bulevard

Central, Botoșani

3 camere
75 mp
Agenție

3 zile în urmă
12

79.000 €

Apartament 3 camere la strada Primaverii

Central, Botoșani

3 camere
75 mp
Agenție

3 zile în urmă
4

168.000 €

Penthouse spre vanzare, s. utila - 101 mp, loc ...

Central, Botoșani

3 camere
101 mp
Etaj 4
2015
Agenție

3 zile în urmă
8

79.000 €

Apartament 3 camere decomandat, mobilat si util ...

Central, Botoșani

3 camere
70 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

86.000 €

Apartament 3 camere + mansarda locuibila + tera ...

Exterior Vest, Botoșani

3 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

3 zile în urmă
1

79.000 €

Apartament 3 camere decomandat, mobilat si util ...

Central, Botoșani

3 camere
70 mp
4E
Agenție

3 zile în urmă
1

36.000 €
9.81 € / mp

Terenuri la strada in Buzeni

Bălușeni

3.670 mp
3.670 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

115.000 €

Apartament 3 camere, 2 balcoane - bloc tip vila ...

Central, Botoșani

3 camere
67 mp
Etaj 3
Agenție

3 zile în urmă
1

115.000 €

Apartament 3 camere, 2 balcoane - bloc tip vila ...

Central, Botoșani

3 camere
67 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

40.000 €

Casa in jud Botosani

Central, Bucecea

3 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

110.000 €

Casa de vanzare in Tocileni

Tocileni

3 camere
100 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €

Apartament 2 camere etaj 1 P.Tineretului

Central, Botoșani

2 camere
35 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

3.600 €

Spatiu industrial cu suprafata de 960mp la Rach ...

Central, Botoșani

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

37.500 €
50 € / mp

Loc de casa Lebada-zona Lidl

Central, Botoșani

750 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

41.500 €
4.51 € / mp

TEREN 9200 MP - Cucorani

Cucorăni

9.200 mp teren
f.s. 29 m
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

20.000 €
2.86 € / mp

TEREN 7000 MP - HUTANI

Huțani

7.000 mp teren
f.s. 18 m
Extravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

52.500 €
19.44 € / mp

TEREN INTRAVILA 2700 MP - CATAMARESTI DEAL

Cătămărești-Deal

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

190.000 €

HALA + CLADIRE BIROURI + TEREN

Central, Botoșani

200 mp utili
1E
2000