Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
3.16 € / mp

Vand casa si teren 1580 m Stauceni deschidere d ...

Stăuceni

15.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare / Proprietar / Livada / 1425 mp

Siliștea

La ~5km distanță

4 camere
122 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

99.900 €

Spatiu 245 mp cu 10 parcari, curte logistica si ...

Siliștea

La ~5km distanță

245 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

110.000 €

Casa de vanzare in Tocileni

Tocileni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

41.000 €
9.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN 4400

Victoria (Stăuceni)

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

7 €
0 € / mp

Teren intravilan Zaicesti

Zăicești

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200.000 €

Proprietate cu casa la rosu si teren 5.500 mp Z ...

Zăicești

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

93.000 €
114.700 €
30 € / mp

Vanzare teren intravilan cu deschidere la DN Za ...

Zăicești

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

180.000 €

Casa cu etaj si 3552mp teren la Zaicesti

Zăicești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

Azi
1

85.000 €

Casa cu 3100mp teren drept zona frumoasa la Zai ...

Zăicești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €
14.18 € / mp

Teren intravilan 3.666 mp Buzeni / Zaicesti, ju ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3.666 mp
3.666 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200.000 €

Proprietate cu casa la rosu si teren 5.500 mp Z ...

Bălușeni

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
2.21 € / mp

Teren extravilan 6.800 mp Zaicesti Oportunitate ...

Bălușeni

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

180.000 €

Casa cu etaj si 3552mp teren la Zaicesti

Bălușeni

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.552 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

57.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Zaicesti zona Conacului cu ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

36.000 €
9.81 € / mp

Terenuri la strada in Buzeni

Bălușeni

La ~5km distanță

3.670 mp
3.670 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.500 €
6.02 € / mp

Teren zona Zaicesti la strada

Bălușeni

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

Azi
1

85.000 €

Casa cu 3100mp teren drept zona frumoasa la Zai ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
3.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

75.000 €

Casa cu mansarda la rosu, teren 1.000 mp Draxin ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3 camere
136 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

26.000 €

Vand casa batraneasca in localitatea Burlesti j ...

Burlești

La ~5km distanță

3 camere
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

0 €

Apartament 3 camere , etaj 2 - Zona Imparat Tra ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 2
1980
Agenție

11 luni în urmă
14

305.000 €
381.150 €

Casa cu etaj la str.Calea Nationala mai sus de ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

11.000 €
22 € / mp

Locuri de casa la Stancesti

Periferie, Botoșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

65.000 €

Apartament 2 camere la strada Calea Nationala

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
5

145.000 €
50 € / mp

Terenuri pentru constructii in oras

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

260.000 €

Vand casa 126 mp locuibili

Central, Botoșani

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
Agenție

11 luni în urmă
10

100.000 €

Apartament bloc nou 2024 la cheie

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

11 luni în urmă
9

60.000 €

Apartament 4 camere zona Peco Cristal, str.Save ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

69.000 €

Apartament 3 camere zona Maternitatii

Central, Botoșani

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă
10

75.000 €

Apartament 2 camere 51 mp, et. 1, dec. - comple ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 1