Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

90.000 €

Vand casa Cerchejeni

Cerchejeni

4 camere
130 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

130.000 €

Proprietate ideala pentru INVESTITIE -2 cladiri ...

Blândești

La ~5km distanță

4 camere
5.000 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.600 €
6 € / mp

De vanzare teren intravilan in Blandesti, Jud. ...

Blândești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €

Proprietate 1,5 hectare la drum principal - cas ...

Șoldănești

La ~5km distanță

5 camere
15.000 mp
15.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

85.000 €

Apartament 3 camere decomandat

Cheliș

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
5

75.000 €

Casa cu mansarda la rosu, teren 1.000 mp Draxin ...

Draxini

La ~5km distanță

3 camere
136 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

19.000 €

casa de vanzare

Draxini

La ~5km distanță

2 camere
72 mp
32 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

26.000 €

Vand casa batraneasca in localitatea Burlesti j ...

Burlești

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

Mai mult de un an
2

41.000 €
9.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN 4400

Victoria (Stăuceni)

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200.000 €

Proprietate cu casa la rosu si teren 5.500 mp Z ...

Bălușeni

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €
14.18 € / mp

Teren intravilan 3.666 mp Buzeni / Zaicesti, ju ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3.666 mp
3.666 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
2.21 € / mp

Teren extravilan 6.800 mp Zaicesti Oportunitate ...

Bălușeni

La ~5km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.500 €
6.02 € / mp

Teren zona Zaicesti la strada

Bălușeni

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

75.000 €

Casa cu mansarda la rosu, teren 1.000 mp Draxin ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3 camere
136 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

57.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Zaicesti zona Conacului cu ...

Bălușeni

La ~5km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

36.000 €
9.81 € / mp

Terenuri la strada in Buzeni

Bălușeni

La ~5km distanță

3.670 mp
3.670 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

180.000 €

Casa cu etaj si 3552mp teren la Zaicesti

Bălușeni

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.552 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.000 €

vand casa+teren

Sulița

La ~5km distanță

3 camere
1.760 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

27.000 €

Apartament 3 camere Sulita

Sulița

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
7

75.000 €

Vand casa in Sulita langa iaz Dracsani, Jud. Bo ...

Sulița

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

19.000 €

Casa de vanzare in Dracsani jude?ul Boto?ani

Sulița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

110.000 €

Casa de vanzare in Tocileni

Tocileni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

22.000 €

Casa de vanzare

Ionășeni (Trușești)

La ~10km distanță

10.000 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

23.000 €
7 € / mp

Teren - Ionășeni | BOTOȘANI | 3.285mp

Ionășeni (Trușești)

La ~10km distanță

3.285 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

54.990 €

Casa la padure

Drislea

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

23.000 €

De vanzare casa ?i gradina

Socrujeni

La ~10km distanță

3 camere
68 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

4.413 €
2.01 € / mp

Gradina - Loc de casa - Gorbanesti - 2200 m2

Gorbănești

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

Azi
9

115.000 €

Casa individuala, P+M 150mp, teren 1050 mp - Ca ...

Gorbănești

La ~10km distanță

5 camere
150 mp
1.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

179.000 €

Apartament smart 4 camere - Ultra finisat - zon ...

Copălău

La ~10km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

106.350 €

Apartament 4 camere, 78 mp, lift, 2 balcoane St ...

Copălău

La ~10km distanță

4 camere
78 mp
6E