Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

26.000 €

Vand casa batraneasca in localitatea Burlesti j ...

Burlești

3 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

41.000 €
9.32 € / mp

TEREN INTRAVILAN 4400

Victoria (Stăuceni)

La ~5km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

4.413 €
2.01 € / mp

Gradina - Loc de casa - Gorbanesti - 2200 m2

Gorbănești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

Azi
9

115.000 €

Casa individuala, P+M 150mp, teren 1050 mp - Ca ...

Gorbănești

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
1.050 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

130.000 €

Proprietate ideala pentru INVESTITIE -2 cladiri ...

Blândești

La ~5km distanță

4 camere
5.000 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

21.600 €
6 € / mp

De vanzare teren intravilan in Blandesti, Jud. ...

Blândești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €

Proprietate 1,5 hectare la drum principal - cas ...

Șoldănești

La ~5km distanță

5 camere
15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

99.900 €

Spatiu 245 mp cu 10 parcari, curte logistica si ...

Siliștea

La ~5km distanță

245 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare / Proprietar / Livada / 1425 mp

Siliștea

La ~5km distanță

4 camere
122 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

40.000 €

Casa batraneasca

Unțeni

La ~5km distanță

3 camere
1.600 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Casa batraneasca cu teren generos, in satul Man ...

Unțeni

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
1.676 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
8.33 € / mp

Teren intravilan, 3600mp in zona Primariei la U ...

Unțeni

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

110.000 €

Casa de vanzare in Tocileni

Tocileni

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

23.000 €

De vanzare casa ?i gradina

Socrujeni

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

15.000 €
2.21 € / mp

Teren extravilan 6.800 mp Zaicesti Oportunitate ...

Bălușeni

La ~10km distanță

6.800 mp
6.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

52.000 €
14.18 € / mp

Teren intravilan 3.666 mp Buzeni / Zaicesti, ju ...

Bălușeni

La ~10km distanță

3.666 mp
3.666 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

200.000 €

Proprietate cu casa la rosu si teren 5.500 mp Z ...

Bălușeni

La ~10km distanță

4 camere
300 mp
5.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

57.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Zaicesti zona Conacului cu ...

Bălușeni

La ~10km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

32.500 €
6.02 € / mp

Teren zona Zaicesti la strada

Bălușeni

La ~10km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

75.000 €

Casa cu mansarda la rosu, teren 1.000 mp Draxin ...

Bălușeni

La ~10km distanță

3 camere
136 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

180.000 €

Casa cu etaj si 3552mp teren la Zaicesti

Bălușeni

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
3.552 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

36.000 €
9.81 € / mp

Terenuri la strada in Buzeni

Bălușeni

La ~10km distanță

3.670 mp
3.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

19.000 €

casa de vanzare

Draxini

La ~10km distanță

2 camere
72 mp
32 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

75.000 €

Casa cu mansarda la rosu, teren 1.000 mp Draxin ...

Draxini

La ~10km distanță

3 camere
136 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.000 €

Vand teren cu casa batraneasca

Mânăstireni

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
3.240 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €

Casa batraneasca cu teren generos, in satul Man ...

Mânăstireni

La ~10km distanță

3 camere
72 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

54.990 €

Casa la padure

Drislea

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
1.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

0 €

Casa Batraneasca Rachiti Strada Principala

Răchiți

La ~10km distanță

70 mp
410 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

28.000 €
28 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Rachiti | 1 ...

Răchiți

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €

Casa Batraneasca Rachiti Strada Principala

Răchiți

La ~10km distanță

4 camere
70 mp
410 mp teren