Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

13.000 €
6.60 € / mp

Loc de casa +teren + casa batraneasca

Durnești

1.970 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

33.000 €

Vand casa !!

Trușești

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

80.000 €
88.000 €

Vand casa in localitatea Trusesti, judet Botosa ...

Trușești

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

37.500 €

Teren intravilan 4000 mp, Trusesti la strada pr ...

Trușești

La ~5km distanță

f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

74.000 €

Casă de vânzare renovată complet interiorul ext ...

Trușești

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
1.000 mp teren
Duplex
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
10 € / mp

Teren extravilan 5.200 mp - cu potential de tre ...

Trușești

La ~5km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
5.97 € / mp

Teren extravilan de vanzare faneata si arabil, ...

Trușești

La ~5km distanță

5.022 mp
5.022 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

77.456 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare Albesti/Todireni

Albești

La ~10km distanță

9.682 mp
9.682 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

19.000 €
1.89 € / mp

Casa cu teren

Albești

La ~10km distanță

10.039 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.500 €

Vand sau schimb cu teren , apartament 3 camere ...

Ștefănești

La ~10km distanță

3 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
14

31.900 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare

Ștefănești

La ~10km distanță

4 camere
142 mp
614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

39.000 €

Casa + teren de vanzare

Ștefănești

La ~10km distanță

4 camere
108 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

0 €

terenuri de vanzare Stanca - Stefanesti - Botos ...

Ștefănești

La ~10km distanță

11.853 mp
11.853 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €

Vând casa batraneasca + teren Stefanesti jud Bo ...

Ștefănești

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

54.990 €

Casa la padure

Drislea

La ~10km distanță

3 camere
110 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

22.000 €

Casa de vanzare

Ionășeni (Trușești)

La ~10km distanță

10.000 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

23.000 €
7 € / mp

Teren - Ionășeni | BOTOȘANI | 3.285mp

Ionășeni (Trușești)

La ~10km distanță

3.285 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
14

31.900 €

Casa / Vila cu 4 camere de vanzare

Stânca (Ștefănești)

La ~10km distanță

4 camere
142 mp
614 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10.000 €

Vand casa si teren intravilan la Barajul Stanca ...

Stânca (Ștefănești)

La ~10km distanță

80 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.000 €

Casa 3 camere +teren 4150mp ,sat Costiugeni, co ...

Coștiugeni

La ~10km distanță

3 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren extravilan in localitatea Nastase Botosan ...

Mihălășeni

La ~15km distanță

54.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

18.591 €
9.32 € / mp

De vanzare CASA + TEREN 1995 mp, loc. Mihalasen ...

Mihălășeni

La ~15km distanță

1.995 mp
1.995 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

7.339 €
4.53 € / mp

De vanzare CASA + TEREN 1621 mp, loc. Mihalasen ...

Mihălășeni

La ~15km distanță

1.621 mp
1.621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

2.500.000 €
5 € / mp

Vand 500.000 mp teren extravilan compact in jud ...

Dângeni

La ~15km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

23.000 €

De vanzare casa ?i gradina

Socrujeni

La ~15km distanță

3 camere
68 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

75.000 €

Proprietate 1,5 hectare la drum principal - cas ...

Șoldănești

La ~15km distanță

5 camere
15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

69.900 €

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 63 mp, ...

Lehnești

La ~15km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

179.000 €

Apartament 4 camere LUX complet renovat mobilat ...

Lehnești

La ~15km distanță

4 camere
85 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
4

40.000 €

Apartament 2 camere, etaj 1 Parcul Tineretului

Lehnești

La ~15km distanță

2 camere
33 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
8

170.000 €

Casa la sol spatioasa, 4 camere zona Imparatul ...

Lehnești

La ~15km distanță

4 camere
158 mp