Case Terenuri
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

5 €
0 € / mp

5500mp Nojorid-Pausa

Păușa

5.500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
2

12.000 €
24 € / mp

RECO Teren 500 mp intravilan de vanzare in Paus ...

Păușa

500 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

RECO Teren Intravilan de vanzare Pausa, Bihor ...

Păușa

500 mp teren
f.s. 15 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
12

51.500 €
8.54 € / mp

RECO, Teren intravilan, loc de casa in Pausa, N ...

Păușa

6.032 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

12.500 €

Teren Intravilan de Pausa, Bihor ,14 km de Orad ...

Păușa

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
9

68.500 €

RECO Casa la rosu Pausa

Păușa

4 camere
93 mp
Agenție

2 luni în urmă
20

75.000 €

Casa de vanzare, tip duplex, teren 889 mp, in P ...

Păușa

3 camere
114 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

16.000 €

Teren intravilan cu proiect de casa in Pausa.

Păușa

f.s. 17 m
Agenție

3 luni în urmă
8

49.000 €

Vand casa in Pausa

Păușa

2 camere
110 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

11.990 €
23.98 € / mp

Teren Intravilan Pausa

Păușa

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

69.900 €

Teren intravilan parcelabil - Pausa comuna Nojo ...

Păușa

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

La ~5km distanță

6.252 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

850.000 €

Hale de vanzare + balta de pescuit in Bihor-Noj ...

Leș

La ~5km distanță

2.400 mp utili
8.355 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

86.800 €

5000 mp. teren intravilan - Les - IMOBIHOR

Leș

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

139.999 €

Vand casa, constructie noua in Les, Nojorid

Leș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
510 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

193.188 €
17.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | LES

Leș

La ~5km distanță

10.957 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
18

97.800 €

De vanzare casa semifinisata

Leș

La ~5km distanță

4 camere
115 mp
630 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
27

84.900 €

CASA | LES | 745MP TEREN |

Leș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
744 mp teren
2010
Agenție

9 luni în urmă
5

330.000 €
8.46 € / mp

RECO Teren intravilan 3,9 ha -Les

Leș

La ~5km distanță

39.000 mp teren
f.s. 320 m
Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

95.000 €

Casa semifinisata | Les | Bihor

Leș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

121.500 €
136.728 €
23.99 € / mp

Teren intravilan pentru dezvoltare imobiliara, ...

Leș

La ~5km distanță

5.064 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

139.999 €

Casa moderna de vanzare in Les - la 15 min de O ...

Leș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

44.900 €

Casa P+M Les / Nojorid 120 mp oportunitate nego ...

Leș

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

273.750 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat, cu ...

Leș

La ~5km distanță

9.125 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

82.000 €

Casa de vanzare cu 3 camere, Les, Oradea, Biho ...

Leș

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
295 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

189.000 €

Casa de vanzare pe un singur nivel in Les, Biho ...

Leș

La ~5km distanță

4 camere
600 mp teren
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
10

165.000 €

Duplex modern, complet mobilat eficienta energe ...

Leș

La ~5km distanță

4 camere
95 mp