Proprietăți unice: 4610
Proprietari: 899
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

190.000 €

De vânzare casă cu 3 fronturi stradale

Episcopia Bihorului, Oradea

3 camere
190 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

162.000 €

Casa | 4 camere | 553mp | Sistem Fotovoltaic 5k ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
110 mp
553 mp teren
f.s. 18.5 m
Agenție

1 săptămână în urmă
10

480.000 €

Casa ultracentrala

Ultracentral, Oradea

5 camere
150 mp
340 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
6

650 €

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Ar ...

Calea Aradului, Oradea

55 mp utili
8E
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

115.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in Oradea, ca ...

Nufărul, Oradea

3 camere
61 mp
Etaj 3
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

88.000 €

Apartament o camera de vanzare in Nufarul Orade ...

Nufărul, Oradea

1 camere
32 mp
Etaj 1
2016
Agenție

1 săptămână în urmă
6

68.000 €

Apartament 2 camere de vanzare in Rogerius Orad ...

Rogerius, Oradea

2 camere
46 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
19

115.000 €

Apartament modern cu 2 camere / priveliste pan ...

Iosia-Nord, Oradea

2 camere
58,46 mp
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

74.800 €
249.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 300 mp, zona Calea ...

Calea Clujului, Oradea

300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
18

133.000 €

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare în zona Cent ...

Central, Oradea

3 camere
65 mp
75 mp teren
1993
Agenție

1 săptămână în urmă
18

110.000 €

RECO apartament 3 camere in Velenta

Valenta, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 1
1989
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

73.500 €

Apartament 2 camere,Rogerius, Str. Transilvanie ...

Rogerius, Oradea

2 camere
44 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
15

55.400 €

RECO Apartament cu o camera Oradea -Cantemir et ...

Cantemir, Oradea

1 camere
31 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
11

82.000 €

RECO Apartament cu 2 camere Oradea -Cantemir -e ...

Cantemir, Oradea

2 camere
47 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

94.000 €

RECO apartament 1 camera lux Magheru

Central, Oradea

1 camere
43 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
13

84.900 €

RECO apartament 3 camere in Rogerius

Rogerius, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 4
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
13

3.872 €

De închiriat Hotel 24 de camere si 3 apartament ...

Central, Oradea

27 camere
850 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
8

119.800 €

Apartament cu 3 camere – Zona Rogerius, Oradea

Rogerius, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

650.980 €

Pensiune Padis 10 camere

Central, Oradea

10 camere
950 mp utili
1.423 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

119.000 €

Apartament 3 camere, 60 mp utili, Parter , Gara ...

Spitalul Județean, Oradea

3 camere
60 mp
Parter / 4
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
12

135.900 €

Antony Estate | 2 Cam Open-Space - GrandHill, N ...

Lotus, Oradea

2 camere
57,5 mp
Etaj 3
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

269.800 €

Integris Casa cu 5 camere,curte individuala,Str ...

Calea Clujului, Oradea

5 camere
117 mp
344 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

88.600 €

Apartament 2 camere Prima Urbana

Iosia, Oradea

2 camere
46 mp
Etaj 1
2025
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

13 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

2.500.000 €
166.67 € / mp

Vând teren intravilan industrial – Calea Borșul ...

Periferie, Oradea

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

950.000 €
50 € / mp

Teren intravilan industrial de vânzare – Calea ...

Periferie, Oradea

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

449.800 €

Viă Zona Nufarul

Nufărul, Oradea

6 camere
287 mp
608 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

204.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Grigorescu Oradea, ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
130 mp
688 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

167.000 €

Cabinet medical de vanzare in Oradea, comision ...

Iosia, Oradea

86,4 mp utili
4E
1986
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

86.000 €

RECO apartament 2 camere in Decebal

Decebal, Oradea

2 camere
52 mp
Etaj 3
1985