Proprietăți unice: 4610
Proprietari: 900
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

520.000 €

Casa noua de vanzare in Oradea, cartierul Grigo ...

Sud, Oradea

7 camere
240 mp
409 mp teren
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

430.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Grigorescu Oradea, ...

Calea Aradului, Oradea

5 camere
160 mp
500 mp teren
f.s. 16 m
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

79.500 €

Apartament 2 camere et 1 renovat de vanzare Sel ...

Seleuș, Oradea

2 camere
40 mp
Etaj 1
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

110.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Calea Aradulu ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
65 mp
Etaj 4
1990
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

279.000 €

Casa de vanzare in Oradea cu 4 camere si atelie ...

Sud-Vest, Oradea

4 camere
128 mp
636 mp teren
2015
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

255.000 €

Casa 8 camere de vanzare in Rogerius Oradea, Or ...

Rogerius, Oradea

8 camere
210 mp
370 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

69.999 €

RECO Apartament 2 camere Rogerius

Rogerius, Oradea

2 camere
49 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

126.000 €
120.000 €

RECO Apartament 2 camere, zona Nufarul, etaj 5 ...

Nufărul, Oradea

3 camere
60 mp
Etaj 5
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

96.900 €
69.81 € / mp

RECO Teren intravilan 1388mp -dealuri Oradea- ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.388 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

84.900 €
95.82 € / mp

Teren Intravilan Dealuri 886MP

Dealuri Oradea, Oradea

886 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

125.000 €
51.78 € / mp

RECO Teren intravilan pentru investitie 2414 mp ...

Dealuri Oradea, Oradea

2.414 mp teren
f.s. 71 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

240.000 €

Casă P+E+M, ideală pt clinică,cabinet, birou, l ...

Rogerius, Oradea

6 camere
234 mp
249 mp teren
2003
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

235.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Tineretului Oradea, ...

Tokai, Oradea

5 camere
151 mp
250 mp teren
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

177.000 €
179.000 €

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bi ...

Periferie, Oradea

3 camere
95 mp
564 mp teren
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

119.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare ultracentral ...

Central, Oradea

2 camere
48,37 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
17

150.000 €

Spatiul comercial de 128 mp ultracentral de van ...

Ultracentral, Oradea

128 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

118.490 €
120.000 €

RECO Apartament 2 camere Calea Aradului

Calea Aradului, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 8
2000
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

119.900 €

Apartament la casă cu front stradal, str. M. E ...

Eminescu, Oradea

3 camere
61 mp
Parter
1900
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

219.000 €

RECO Casa Podgoria-Oradea -teren 1240 mp

Podgoria, Oradea

4 camere
260 mp
1.240 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
75 € / mp

Teren de vanzare in Oradea, zona strazii Izvoru ...

Dealuri Oradea, Oradea

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

179.500 €

Hala industriala, teren 1472 mp, Episcopia, 17 ...

Episcopia Bihorului, Oradea

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Teren de vanzare in Oradea, zona strazii Izvoru ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

31.000 €

RECO Garsoniera renovata Rogerius etaj 2

Rogerius, Oradea

1 camere
12 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

30.721 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

96.900 €

Apartament cu 3 camere, Rogerius, Etaj Intermed ...

Rogerius, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

28.000 €
45.09 € / mp

De vânzare teren investiție, 621 mp - zona Aero ...

Aeroport, Oradea

621 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
24

187.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Cale ...

Calea Clujului, Oradea

5 camere
157 mp
250 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
21

179.800 €

Casa 3 camere lux Oradea Gheorghe Doja

Dealuri Oradea, Oradea

3 camere
75 mp
500 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

57.500 €

Garsoniera confort 1 | Etaj 2 | Zona Rogerius - ...

Rogerius, Oradea

1 camere
24 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

180.000 €

Apartament 2 camere ultracentral vizavi de teat ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
58 mp
Etaj 1
1900