Proprietăți unice: 4246
Proprietari: 824
Agenție

1 săptămână în urmă
10

235.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Tineretului Oradea, ...

Tokai, Oradea

5 camere
151 mp
250 mp teren
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
10

119.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare ultracentral ...

Central, Oradea

2 camere
48,37 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

150.000 €

Spatiul comercial de 128 mp ultracentral de van ...

Ultracentral, Oradea

128 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

119.900 €

Apartament la casă cu front stradal, str. M. E ...

Eminescu, Oradea

3 camere
61 mp
Parter
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
13

219.000 €

RECO Casa Podgoria-Oradea -teren 1240 mp

Podgoria, Oradea

4 camere
260 mp
1.240 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
75 € / mp

Teren de vanzare in Oradea, zona strazii Izvoru ...

Dealuri Oradea, Oradea

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

179.500 €

Hala industriala, teren 1472 mp, Episcopia, 17 ...

Episcopia Bihorului, Oradea

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Teren de vanzare in Oradea, zona strazii Izvoru ...

Dealuri Oradea, Oradea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
15

31.000 €

RECO Garsoniera renovata Rogerius etaj 2

Rogerius, Oradea

1 camere
12 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

30.721 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

177.000 €

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bi ...

Periferie, Oradea

3 camere
95 mp
564 mp teren
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
8

96.900 €

Apartament cu 3 camere, Rogerius, Etaj Intermed ...

Rogerius, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 3
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

57.500 €

Garsoniera confort 1 | Etaj 2 | Zona Rogerius - ...

Rogerius, Oradea

1 camere
24 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

180.000 €

Apartament 2 camere ultracentral vizavi de teat ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
58 mp
Etaj 1
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
19

159.000 €

De vânzare apartament cu 2 camere Ultracentral, ...

Ultracentral, Oradea

2 camere
83,33 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
16

130.000 €

RECO Apartament ultracentral, loc de parcare pr ...

Central, Oradea

2 camere
51 mp
Etaj 1
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
8

99.800 €

RECO Apartament 3 camere, etajul 2, Rogerius

Rogerius, Oradea

3 camere
56 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

51.000 €

Apartament 1 camera, Str. Aleea Rogerius

Rogerius, Oradea

1 camere
26 mp
Etaj 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
3

28.000 €
45.09 € / mp

De vânzare teren investiție, 621 mp - zona Aero ...

Aeroport, Oradea

621 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
24

187.000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Cale ...

Calea Clujului, Oradea

5 camere
157 mp
250 mp teren
2023
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
21

179.800 €

Casa 3 camere lux Oradea Gheorghe Doja

Dealuri Oradea, Oradea

3 camere
75 mp
500 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
5

500.000 €

Ferma avicola functionala, judetul Bihor

Podgoria, Oradea

5.000 mp utili
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
4

2.800.000 €
70 € / mp

Teren industrial 40.000 mp – Parc Industrial I ...

Exterior Vest, Oradea

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

112.000 €

Ap 3 camere, decomandat,etaj 5 – zona Piața Rog ...

Rogerius, Oradea

3 camere
56,75 mp
Etaj 10
Agenție

1 săptămână în urmă
17

106.900 €

APARTAMENT 2 CAMERE | PRIMA NUFARUL | ORADEA

Nufărul, Oradea

2 camere
46,83 mp
Parter
2012
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

47.500 €

Apartament 1 camera, Str. Podului

Rogerius, Oradea

1 camere
21 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

155.000 €
299.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, Cantemir

Cantemir, Oradea

517 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

245.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Nicolae Iorga Orade ...

Iorga, Oradea

3 camere
120 mp
400 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
4

99.000 €
7.62 € / mp

RECO Teren extravilan in Oradea 13000mp

Periferie, Oradea

13.000 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
16

149.000 €

RECO Apartament cu 4 camere, decomandat, in Nuf ...

Nufărul, Oradea

4 camere
79 mp
Etaj 1 / 4
1980