Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

78.000 €

Vand Casa si Teren 4780 m2

Homorog

4 camere
1.627 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

3.000.000 €

Hală Industrială de vanzare 6500 mp în Madaras ...

Homorog

Agenție

4 luni în urmă
12

49.400 €

RECO Casa Homorog

Homorog

2 camere
60 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
10

39.200 €

RECO Casa De Vanzare in Homorog

Homorog

2 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

20.500 €

Casa din schelet de matal

Homorog

32 mp
16 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

45.000 €

casa noua an Homorog Bihor de vanzare

Homorog

75 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100.000 €
10 € / mp

vind urgent teren pentru constructii

Homorog

10.000 mp teren
f.s. 50 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €

Casa de vanzare

Ianoșda

La ~5km distanță

2 camere
75 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

55.000 €

De vanzare casa la tara

Ianoșda

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

80.000 €

Casa de vanzare in Iano?da

Ianoșda

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

80.000 €
0 €

vand casa la tara

Ianoșda

La ~5km distanță

3 camere
139 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
18

81.500 €

RECO Casa Ianosda

Ianoșda

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

50.000 €
55.000 €

Vand Casa in Ianosda, casa renovata cu baie, gr ...

Ianoșda

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50,000 € și 55.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

59.900 €

Casa de vanzare in Tulca !

Tulca

La ~5km distanță

113 mp
2.248 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

100.000 €

Casa de vanzare in Tulca Jud.Bihor

Tulca

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

25.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in Tulca

Tulca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

40.000 €

casa de vanzare,com.Tulca,Bihor

Tulca

La ~5km distanță

5 camere
207 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

58.500 €

Casa la rosu 4 camere si 1290 mp teren, de vanz ...

Tulca

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
1.290 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

32.000 €

Casa cu 2 camere, teren 1900 mp, zona lini?tita

Tulca

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

29.500 €

Casa de vanzare localitatea cauasd

Tulca

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
130 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
1

38.000 €

TEST apartament licitatie banca cube

Tulca

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
2000
Agenție

1 lună în urmă
18

73.000 €

RECO Casa de vanzare in Inand

Inand

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

78.000 €

RECO Casa de vanzare in Inand

Inand

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

398.115 €
15,312.12 € / mp

Reco Teren intravilan Inand

Inand

La ~5km distanță

26 mp teren
f.s. 180 m
Agenție

3 luni în urmă
12

377.000 €
390.000 €

RECO teren intravilan Inand

Inand

La ~5km distanță

f.s. 140 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

52.500 €

Casa in Inand

Inand

La ~5km distanță

64 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

36.900 €

Casa plus teren

Inand

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
40.74 € / mp

Teren Ultracentral in Madaras

Mădăras

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.271.074 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 9 hectare , 30 km ...

Mădăras

La ~5km distanță

90.791 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

81.500 €

RECO Casa Ianosda

Mădăras

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
2.088 mp teren