Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

250.000 €
94.16 € / mp

Teren si Constructie de Vanzare, la 40 km de Or ...

Dobrești

2.655 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

156.000 €
65 € / mp

Teren in Dobresti

Dobrești

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
20

78.900 €

Pret redus Vand schimb Casa langa Oradea (Cranc ...

Dobrești

6 camere
4.845 mp
4.845 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
20

78.900 €

Pret redus Vand schimb Casa langa Oradea (Cranc ...

Crâncești

La ~5km distanță

4 camere
177 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

48.000 €

Casa de vacan?a sat Sitani

Sitani

La ~5km distanță

25 mp
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

8.290 €

Casa si teren 640 mp, Spinus de Pomezeu, Bihor

Spinuș de Pomezeu

La ~5km distanță

125 mp
640 mp teren
1975

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

20.000 €

Vand casa la tara

Pomezeu

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
120 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

71.000 €

Casa cu 6 camere | Sitani | Bihor

Pomezeu

La ~10km distanță

6 camere
120 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €

Vand casa

Ceișoara

La ~10km distanță

2 camere
1 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

240.000 €

Casa de vanzare in Du?e?ti Jude?ul Bihor

Dușești

La ~10km distanță

6 camere
353 mp
2.561 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

76.000 €

Casa de vanzare, 30 km de Oradea, Bihor V3140

Dușești

La ~10km distanță

4 camere
160 mp
1.000 mp teren
2010
Agenție

3 luni în urmă
6

42.000 €

Casa cu 2 camere si teren de vanzare

Hidiș

La ~10km distanță

2 camere
76 mp
2.443 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

96.500 €
22.10 € / mp

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | ...

Hidiș

La ~10km distanță

4.367 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

9 luni în urmă
10

99.800 €

RECO Casa cu teren in Hidiselul de Sus

Hidiș

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
2.889 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

109.900 €

Casa de vanzare, 2 Camere, Hiduselul de Sus

Hidiș

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
2.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

42.900 €
39 € / mp

Teren intravilan Hidiselul de Sus

Hidiș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €
110.000 €
6.60 € / mp

Teren Hidi?elul de Sus | 10.600 mp | Ideal inve ...

Hidiș

La ~10km distanță

10.600 mp
10.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

159.000 €

Casa cu 3 camere de vanzare in Hidiselu de Sus

Hidiș

La ~10km distanță

3 camere
104 mp
1.262 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

45.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Hidiselu de Jos, ...

Hidiș

La ~10km distanță

1.450 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

210.000 €

Vand casa in Hidiselu de Jos, langa Baile Felix

Hidiș

La ~10km distanță

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

29.000 €

Cabana ?i Teren intravilan Sintelec

Hidiș

La ~10km distanță

12 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

40.000 €

Vand casa

Hidiș

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu livada in Santelec 11 euro/ ...

Hidiș

La ~10km distanță

2.450 mp
2.450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

150.000 €

Casa de vanzare in Hidiselul de Sus, Bihor, Gam ...

Hidiș

La ~10km distanță

5 camere
120 mp
2.778 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

7.000 €
1 € / mp

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

La ~10km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
17

199.000 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare la 12-15 min ...

Hidiș

La ~10km distanță

5 camere
230 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

76.900 €

Vand casa de vacanta

Hidiș

La ~10km distanță

146 mp
908 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

82.500 €

Vand Casa superba comuna Pomezeu sat Hidis

Hidiș

La ~10km distanță

4 camere
250 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

54.496 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru cabana cu pomi fructife ...

Hidiș

La ~10km distanță

4.192 mp
4.192 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

185.000 €

Casa noua de vanzare in Hidiselu de Jos

Hidiș

La ~10km distanță

193 mp
400 mp teren