Case
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

73.000 €

Casa de vanzare - sat Josani, Com. Magesti - im ...

Măgești

4 camere
157 mp
Agenție

1 lună în urmă

29.000 €

RECO, Casa centrala in Dobricionesti,Bihor

Măgești

8 camere
240 mp
250 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
20

29.000 €

RECO, Casa centrala in Dobricionesti,Bihor

Măgești

8 camere
240 mp
250 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

28.500 €

RECO, casa in Dobricionesti,Bihor

Măgești

2 camere
70 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

55.000 €

Casa de vanzare, comuna Mage?ti, sat Josani Nr. ...

Măgești

70 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 55,000 € și 75.000 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

84.500 €

RECO, casa in Ortiteag, Bihor

Ortiteag

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.439 mp teren
1980
Agenție

8 luni în urmă
15

65.900 €

RECO, Casa, gata de mutat, in Josani, Bihor

Josani (Măgești)

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
2.253 mp teren
1982
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

63.600 €

Casa Bihor Comuna Magesti Sat Josani la doar 50 ...

Josani (Măgești)

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
2.253 mp teren
f.s. 14 m

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

73.000 €

Casă de vânzare - sat Josani, Com. Măgești - im ...

Josani (Măgești)

La ~5km distanță

5 camere
157 mp
3.223 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

9.500 €
16.800 €
1.19 € / mp

Teren pe malul Cri?ului Repede - Cacuciu Vechi

Cacuciu Vechi

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
20

149.000 €

Casa moderna de vanzare, Cacuciu Vechi,Bihor

Cacuciu Vechi

La ~5km distanță

4 camere
108 mp
1.755 mp teren
f.s. 23.60000038147 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

38.000 €
45.000 €

Casa cu teren generos 3000 mp- Grosi, Bihor

Groși

La ~5km distanță

70 mp
3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

1.633.500 €
1.350.000 €

Hala Industriala de vanzare, 1800 mp la E60 la ...

Groși

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

108.343 €
89.540 €
28.55 € / mp

Teren intravilan 3795 mp cu deschidere la E60 d ...

Groși

La ~5km distanță

3.795 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

115.663 €
95.590 €
28.68 € / mp

Teren intravilan 4033mp cu deschidere la E60 de ...

Groși

La ~5km distanță

4.033 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
13

370.000 €

Casa noua cu teren 2,7 hectare in zona montana ...

Codrișoru

La ~5km distanță

4 camere
350 mp
27.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

41.600 €
18.40 € / mp

RECO ,teren intravilan in Tinaud,Bihor

Tinăud

La ~5km distanță

2.261 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

125.000 €

casa de vinzare

Tinăud

La ~5km distanță

5 camere
105 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

77.000 €

Casa de vanzare in Tinaud (sau schimb cu aparta ...

Tinăud

La ~5km distanță

300 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

120.000 €

Vand casa mare tip vila

Tinăud

La ~5km distanță

4 camere
270 mp
Agenție

1 lună în urmă
28

325.000 €

PROPRIETATE MULTIFUNCTIONALA | TEREN 3788 MP | ...

Tinăud

La ~5km distanță

240 mp utili
1E
2022
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

9.000 €
0.82 € / mp

VAND TEREN DEOSEBIT,are suprafata de 11000 m si ...

Tinăud

La ~5km distanță

11.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

12.500 €
2.68 € / mp

RECO Teren intravilan 4669 mp Dobricionesti cu ...

Dobricionești

La ~5km distanță

4.669 mp teren
f.s. 14 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
12

65.000 €
4.47 € / mp

RECO, Teren cu livada de ciresi, Zona Auseu, Bi ...

Aușeu

La ~5km distanță

14.527 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
15

65.000 €
4.65 € / mp

RECO, Teren cu livada de nuci, Zona Auseu, Biho ...

Aușeu

La ~5km distanță

13.965 mp teren
f.s. 80 m
Intravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

74.000 €
19.50 € / mp

Teren intravilan 3795mp deschidere la E60,Grosi ...

Aușeu

La ~5km distanță

3.795 mp
3.795 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

120.000 €

Complex Industrial (2 Hale + Birouri) pe 7.000 ...

Aușeu

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

577.660 €
477.405 €
36.60 € / mp

Teren intravilan 15782 mp cu deschidere la E60 ...

Aușeu

La ~5km distanță

15.782 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

394.550 €
25 € / mp

Teren 15782 mp cu deschidere la E60 in Auseu, B ...

Aușeu

La ~5km distanță

15.782 mp
15.782 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

79.000 €
19.59 € / mp

Teren intravilan 4033m, deschidere la E60,Grosi ...

Aușeu

La ~5km distanță

4.033 mp
4.033 mp teren