Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

21 ore în urmă
1

10.000 €

Teren intravilan

Budureasa

Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
91.67 € / mp

De vânzare - Teren intravilan 600mp în Padiș

Budureasa

600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
35

1.700.000 €

Hotel cu 40 camere de vânzare, Stâna de Vale, B ...

Budureasa

40 camere
2.030 mp utili
2013

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
47

2.700.000 €

Hotel-Spa-Restaurant nou de Vânzare, 26 Camere, ...

Budureasa

26 camere
972 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
8

145.000 €

Antony Estate | Oportunitate investitionala - P ...

Budureasa

195 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
12

55.000 €

Reco Casa cu teren in Budureasa, langa Stana de ...

Budureasa

2 camere
120 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

65.000 €

Reco Casa si teren in Budureasa, langa Statiune ...

Budureasa

2 camere
120 mp
2.080 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
20

118.500 €

Casa la tara in Sacadat, Bihor, teren 2826 mp, ...

Saca

La ~5km distanță

3 camere
96 mp
2.826 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

210.000 €

Casa / Vila stil mediteranean in apropiere de O ...

Saca

La ~5km distanță

7 camere
257 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

69.000 €

Casa de vanzare in Sacadat

Saca

La ~5km distanță

90 mp

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

220.000 €

Vand casa cu etaj Sacadat sau schimb cu imobili ...

Saca

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

265.250 €
9.50 € / mp

Teren intravilan, Sacadat, 27 921 mp. 9,5 Euro/ ...

Saca

La ~5km distanță

27.921 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

2 luni în urmă
9

47.000 €
51.000 €

Casa tradi?ionala la sat +teren 1.500 mp. Sat S ...

Saca

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

32.000 €
3.83 € / mp

Vand teren extravilan

Saca

La ~5km distanță

8.355 mp
8.355 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15.000 €
0.99 € / mp

Teren 1.5 Ha in zona de munte

Saca

La ~5km distanță

15.090 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

201.800 €

Casa 14 camere si 8000mp teren localitatea Saca ...

Saca

La ~5km distanță

4 camere
320 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

369.000 €
10.07 € / mp

Sapient | Teren intravilan de 36.638 mp, Sacada ...

Saca

La ~5km distanță

36.638 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

57.550 €
5 € / mp

Vand Teren Extravilan Sacadat 1 ha cu front la ...

Saca

La ~5km distanță

11.510 mp
11.510 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

255.000 €
7.08 € / mp

Teren intravilan cu front la E60, Sacadat, Biho ...

Saca

La ~5km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

270.000 €
12.56 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sacadat, 21.496 ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp
21.496 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

17.000 €
17.89 € / mp

Teren Intravilan cu PUZ, in Sabolciu

Saca

La ~5km distanță

950 mp
950 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

59.900 €
5.20 € / mp

RECO Teren extravilan 11509 mp cu front la E60 ...

Saca

La ~5km distanță

11.509 mp
11.509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

117.000 €

Casa de vanzare Sacadat Bihor

Saca

La ~5km distanță

100 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

68.000 €

RECO Teren mare cu 2 case in Sabolciu, com. Sac ...

Saca

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
2.230 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

54.900 €
9.51 € / mp

Teren inravilan Sacadat, jude?ul Bihor

Saca

La ~5km distanță

5.774 mp
5.774 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

45.000 €

casa de vanzare la Sabolciu

Saca

La ~5km distanță

3 camere
157 mp
157 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

117.000 €

Casa de vanzare Sacadat jude? Bihor

Saca

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

214.960 €
10 € / mp

Teren extravilan 2 ha de vanzare in comuna Saca ...

Saca

La ~5km distanță

21.496 mp
21.496 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
3

63.327 €
11 € / mp

Teren extravilan

Saca

La ~5km distanță

5.757 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
2

439.120 €
20 € / mp

Teren langa Crisul Repede pentru agrement ,Sabo ...

Saca

La ~5km distanță

21.956 mp
21.956 mp teren