Teren de vanzare Sacadat 800 mp,drum asfaltat

22.500 €
28.13 € / mp

Saca, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
800 mp

Descriere teren

Oferta teren intravilan de vanzare Sacadat/jud Bihor2 parcele 830mp si 800 mp,cu front stradal 21.4mpToate utilitatileLa drum asfaltatZona linistitaPretul este pt parcela de 800 mp
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653330
Suprafață teren: 800 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 684 mp, în Gepiu
21.000 €
Județul Bihor, Gepiu
684 mp teren
Teren intravilan de 1200 mp, în Roșia
22.900 €
Județul Bihor, Roșia
1.200 mp teren
Construcții
Teren de 1200 mp, în Sântandrei
22.500 €
Județul Bihor, Sântandrei
1.200 mp teren
Teren de 1439 mp, în Livada de Bihor
24.463 €
Județul Bihor, Livada de Bihor
1.439 mp teren
Teren de 1700 mp, în Copăcel
22.000 €
Județul Bihor, Copăcel
1.700 mp teren
Teren de 2900 mp, în Tileagd
21.750 €
Județul Bihor, Tileagd
2.900 mp teren
Teren intravilan de 500 mp, în Hidișelu de Jos
23.000 €
Județul Bihor, Hidișelu de Jos
500 mp teren
Construcții
Teren de 500 mp, în Hidiș
23.000 €
Județul Bihor, Hidiș
500 mp teren
Teren intravilan de 13400 mp, în Izvoarele
23.000 €
Județul Bihor, Izvoarele
13.400 mp teren