Case Terenuri
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

180.000 €

Cabana de vanzare

Borod

5 camere
270 mp
10.000 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

180.000 €

Cabana de vanzare

Borod

5 camere
270 mp
10.000 mp teren
Individuală
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

50.000 €

Casa de vanzare in Borod

Borod

3 camere
2.880 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

20.400 €
12 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vânzare Borod - Va ...

Borod

1.700 mp teren
f.s. 36 m
Intravilan
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Borod

34.000 mp
34.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

27.000 €
9.31 € / mp

RECO , teren intravilan ,Zona Borod, Bihor

Borod

2.900 mp teren
f.s. 27 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

36.000 €
35.000 €

Casa + teren Cornitel

Cornițel

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39.000 €

Casa si teren - Bihor

Cornițel

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
3.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

49.900 €
1.47 € / mp

TEREN 34.000 MP | SERANI BIHOR

Șerani

La ~5km distanță

34.000 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol

Agenție

3 luni în urmă
11

53.500 €

Casa cu 3 camere si anexe, sat Valea Crisului, ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

4 camere
102 mp
830 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

49.000 €
54.900 €

RECO, Casa la tara, la pret de teren, Zona Vale ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

4 camere
99 mp
6.240 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

48.000 €

Casa de vanzare Bca Valea Crisului-comuna Bratc ...

Valea Crișului

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

49.000 €

Casa de vanzare in Beznea-6452 mp teren,livada ...

Beznea

La ~5km distanță

4 camere
142 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

25.000 €

Vand teren intravilan in Beznea 25000 euro

Beznea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

69.000 €

Casa de vanzare zona Tomnatic , judetul Bihor, ...

Tomnatic

La ~5km distanță

3 camere
156 mp
Agenție

2 luni în urmă
13

90.000 €

Vand casa in zece Hotare ideala pentru locuit s ...

Tomnatic

La ~5km distanță

4 camere
170 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

97.000 €

Casa de vanzare zona Tomnatic, judetul Bihor, G ...

Tomnatic

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

69.000 €

Casa de vanzare zona Tomnatic , judetul Bihor

Tomnatic

La ~5km distanță

3 camere
3.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

97.000 €

Casa de vanzare zona Tomnatic , judetul Bihor

Tomnatic

La ~5km distanță

2 camere
8.000 mp teren
1964
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

497.000 €
7.71 € / mp

Teren de vanzare in Tomnatic, 6,45 hectare intr ...

Tomnatic

La ~5km distanță

64.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

99.000 €

casa cu teren

Topa de Criș

La ~5km distanță

1 mp
Agenție

10 luni în urmă
2

45.600 €
6.03 € / mp

RECO Teren in Topa de Cris 7560mp aproape de E6 ...

Topa de Criș

La ~5km distanță

7.560 mp teren
f.s. 130 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

64.000 €

Casa de vanzare - 3 dormitoare, baie, anexe mul ...

Valea Mare de Criș

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

56.000 €

Casa de vanzare

Valea Mare de Criș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1.850 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.600 €
6.03 € / mp

RECO Teren in Topa de Cris 7560mp aproape de E6 ...

Topa de Criș

La ~5km distanță

7.560 mp
7.560 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

10 luni în urmă
4

55.000 €
10.94 € / mp

RECO teren intravilan Topa de Cris

Topa de Criș

La ~5km distanță

5.028 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

40.000 €

Vand Casa + Teren Zece Hotare Bihor

Zece Hotare

La ~5km distanță

131 mp
6.580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

197.000 €

Casa de vanzare cu 4 cam, in Zece Hotare, Bihor ...

Zece Hotare

La ~5km distanță

4 camere
223 mp
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

32.000 €
5 € / mp

Teren extravilan in localitatea Zece Hotare, ap ...

Zece Hotare

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Extravilan
Agricol