Teren intravilan 3.749 mp Beznea, com. Bratca, jud. Bihor

24.900 €
6.64 € / mp

Bratca, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
3.749 mp

Descriere teren

Detalii generale: Localizare: sat Beznea, comuna Bratca, judetul Bihor Suprafata totala: 3.749 mp Deschidere: aprox. 30 ml la drum asfaltat Acces: posibilitate creare dublu front, potrivit pentru doua intrari sau parcelare Utilitati: apa si canalizare pe teren, curent electric in fataDescriere:Teren intravilan situat intr-o zona usor accesibila din satul Beznea, cu drum asfaltat si utilitati disponibile.Pozitia sa si deschiderea generoasa permit multiple utilizari: hala, depozit, atelier, constructie rezidentiala sau mixta (locuinta + activitate economica).Accesul este facil spre DN1 / E60 (Oradea Cluj), iar terenul beneficiaza de relief plan, ceea ce il face usor de amenajat.Destinatie recomandata: rezidential / industrial usor / logisticaActele sunt in regula, pregatite pentru vanzare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Ianuarie 2026 ID anunț: 1058521
Suprafață teren: 3.749 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 6301 mp, în Bălnaca
24.900 €
Județul Bihor, Bălnaca
6.301 mp teren
Construcții
Teren de 500 mp, în Cihei
27.000 €
Județul Bihor, Cihei
500 mp teren
Teren de 560 mp, în Nojorid
25.000 €
Județul Bihor, Nojorid
560 mp teren
Teren de 500 mp, în Sânmartin
26.500 €
Județul Bihor, Sânmartin
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
26.500 €
Oradea, Central
500 mp teren
Teren de 850 mp, în Calea Aradului
22.800 €
Oradea, Calea Aradului
850 mp teren