Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
7

150.000 €

Militari 10 minute! Vila noua 5 Camere, finisat ...

Râca

5 camere
165 mp
300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20.000 €

Casa de vanzare,comuna Raca sat Adunati judet A ...

Adunați

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

16.000 €

Casa de vanzare :

Palanga

La ~5km distanță

2 camere
4.200 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi

20.005 €
6,668.33 € / mp

Vand teren agricol

Popești

La ~5km distanță

3 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

187.390 €
0.70 € / mp

Teren arabil de 26 hectare in Arge?

Popești

La ~5km distanță

267.700 mp
267.700 mp teren
f.s. 450 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

148.000 €
147.000 €

OCAZIE Duplex aproape de Ora?

Popești

La ~5km distanță

5 camere
286 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

49.300 €

Zona lini?tita 10 minute de mers cu tramvaiul p ...

Popești

La ~5km distanță

2 camere
28 mp
Etaj 4
1986
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

20.000 €

Casa de vanzre

Strâmbeni (Căldăraru)

La ~5km distanță

110 mp
1.850 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

17.520 €

Casa si teren Slobozia, Arges, ID: R3043419

Slobozia

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Oportunitate! Proprietate in judetul Arges cu c ...

Căldăraru

La ~5km distanță

4 camere
174 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
17

57.500 €

Casa Parter si Mansarda Caldararu Arges!

Căldăraru

La ~5km distanță

8 camere
300 mp
5.232 mp teren
1999
Agenție

1 lună în urmă
20

450.000 €

Ferma moderna de vanzare – judetul Arges

Căldăraru

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

13.742 €

Constructie + livada jud.Arges

Căldăraru

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

95.000 €

Imobil Com. Tatarastii de Sus, Jud. Teleorman, ...

Tătărăștii de Sus

La ~5km distanță

4 camere
94,1 mp
3.552 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
32

75.000 €

Imobil Com. Tătărăștii de Sus, Jud. Teleorman, ...

Tătărăștii de Sus

La ~5km distanță

4 camere
94 mp
3.552 mp teren
f.s. 39 m
Agenție

9 luni în urmă
1

13.800 €
0.55 € / mp

2,5 hectare in comuna Izvoru din judetul Arges

Izvoru

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.820.368 €
3.802.432 €
1,704.00 € / mp

Teren arabil intravilan

Izvoru

La ~10km distanță

2.242 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

15.000 €

Casa veche cu teren 2200 mp in sat Izvoru de jo ...

Izvoru

La ~10km distanță

70 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €

De vinzare Apartament Doua camere Comuna Izvoru ...

Izvoru

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

20.000 €

Casa de vanzare Com.Izvoru

Izvoru

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
500 mp teren
Agenție

Azi
2

35.000 €
3.97 € / mp

Teren intravilan, situat in comuna Mirosi, 8820 ...

Miroși

La ~10km distanță

8.820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

0 €

Teren intravilan, situat in comuna Mirosi

Miroși

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

12.675 €
5 € / mp

Teren intravilan in comuna Mirosi

Miroși

La ~10km distanță

2.535 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

29.454 €

Vand casa batraneasca renovata, in Udupu Teleor ...

Udupu

La ~10km distanță

5 camere
54 mp
2.097 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

3.988 €
0.80 € / mp

Teren extravilan 5000 mp, Com Ungheni, Jud Arge ...

Ungheni

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

12.970 €
6.76 € / mp

Teren Ungheni, ID: R2832820

Ungheni

La ~10km distanță

1.918 mp
1.918 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

1 lună în urmă
7

66.000 €

Apartament 2 Camere,Etaj Intermediar, De Vanzar ...

Ungheni

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
12

60.932 €

Casa si teren Coltu, Arges, ID: R2894023

Ungheni

La ~10km distanță

4 camere
90 mp
5.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15.319 €

Vand apartament cu 2 camere

Ungheni

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

3 luni în urmă
12

60.932 €

Casa si teren Coltu, Arges, ID: R2894023

Colțu

La ~10km distanță

4 camere
90 mp