Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
18

60.000 €

CASA 3 CAMERE, MATAU, CAMPULUNG, TEREN 1709

Mățău

3 camere
160 mp
1.709 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

155.000 €

Casa A-Frame, de locuit sau afacere la cheie, t ...

Aluniș

La ~5km distanță

75 mp
7.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

97.000 €

Casa cu teren generos - 4696 mp Apa Sarata - Ca ...

Aluniș

La ~5km distanță

3 camere
198 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

125.000 €
6.25 € / mp

Vanzare Teren intravilan 5000mp Magurele

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

100.000 €

Vand casa in Campulung Muscel

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

4 camere
1.700 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

96.500 €

Casa de vanzare Campulung Muscel,Jud Arges

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
1

546.000 €
1.40 € / mp

Teren Comasat 39 ha langa Campulung Muscel - Co ...

Valea Rumâneștilor

La ~5km distanță

390.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Vind casa in comuna Priboieni sat Iordachesti n ...

Jugur

La ~5km distanță

4 camere
700 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

413.820 €
12 € / mp

Teren de Vânzare – 34.485 mp | Câmpulung Muscel ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

34.485 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

25.000 €

GARSONIERA DECOMANDATA CONFORT 1 ETAJ 4 CAMPULU ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

413.820 €

Teren de Vanzare 34.485 mp | Campulung Muscel | ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

168.000 €

Proprietar vila Câmpulung Muscel str Dracesti 3 ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

6 camere
223 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65.000 €

Casa de vanzare

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

175.000 €
5.21 € / mp

Teren de vânzare in Campulung-Muscel - 33598 m ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

33.598 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

65.000 €

Vand casa Valea Romanestilor

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

73.000 €

Apartament de vânzare in Câmpulung zona Flamand ...

Autogară, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
53,6 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

83.000 €
80.000 €

Casa de vanzare

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

350 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

75.000 €
34.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2200 MP CAMPULUNG ARGES

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2.200 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

Mai mult de un an
17

214.000 €

SPATIU COMERCIAL CAMPULUNG ZONA CENTRALA

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

212 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

54.000 €

Vand apartament decomandat

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

140.000 €

Vand casa cu teren, Campulung-Muscel, central, ...

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

6 camere
112 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

170.000 €

Vand casa + teren zona de sud a Municipiului Ca ...

Sud, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

8 camere
190 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

90.000 €

CASA 5 CAMERE, TEREN 600 MP, CAMPULUNG

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

200.000 €

Vand casa + teren

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

8 camere
189 mp
1.046 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80.000 €
6.40 € / mp

Teren si Padure

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

245.000 €

VILA S+P+E-306 MP, TEREN 2078 MP, CAMPULUNG

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5 camere
273 mp
2.078 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

67.000 €

Vand CASA Campulung Muscel Zona Centrala

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

4 camere
159 mp
564 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

36.000 €

Vanzare garzoniera confort 1 sporit Campulung - ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Parter / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
3

56.000 €

Vanzare apartament spatios cu 2 camere Campulun ...

Central, Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Parter / 4
1978
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

36.900 €
7.38 € / mp

Teren cu livada de vanzare in Albesti de Muscel

Câmpulung Muscel

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții