Case Terenuri
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

148.000 €

Proprietar vand casa noua, cu trei dormitoare t ...

Argeșelu

4 camere
140 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

129.999 €

Casa de vanzare Maracineni Arges

Argeșelu

4 camere
139 mp
499 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

167.990 €

Case premium P+1 în Mărăcineni – Argeselu -

Argeșelu

4 camere
125 mp
330 mp teren
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

128.265 €
17 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan Ma ...

Argeșelu

7.545 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

82.900 €
11.16 € / mp

Teren cu potențial de dezvoltare –7427 mp în Ar ...

Argeșelu

7.427 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

179.900 €
24.66 € / mp

Teren intravilan 7.295 mp – Argeselu, Maracinen ...

Argeșelu

7.295 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

50 €
0.03 € / mp

Teren Intravilan 1700mp

Argeșelu

1.740 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

153.360 €
45 € / mp

Investitie teren de 3408 mp de 45e/mp -DN 73 E- ...

Argeșelu

3.408 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

45.000 €

Vand teren satul Purcareni, comuna Mice?ti, jud ...

Argeșelu

3 camere
73 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

167.000 €

Case Maracineni- Argeselu finalizate in 2024

Argeșelu

140 mp
663 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

199.000 €
185.000 €

Vila de vanzare Maracineni (Arges)

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
28

170.999 €

Casă / vilă Mărăcineni / Ar ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
601 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
9

68.900 €

Apartament de vanzare , Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 3
3E

Agenție

10 luni în urmă
2

59.649 €
59 € / mp

Teren Intravilan Maracineni Arges

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.011 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

128.265 €
17 € / mp

Teren intravilan 7.545 mp în ideal rezidențial ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

7.545 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

145.000 €

Vand casa cu teren 800mp

Mărăcineni

La ~5km distanță

2 camere
97 mp
97 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

28.500 €

Garsoniera cf1 Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

1 camere
29 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

980.000 €

Vand Vila P+M si garaj pe structura metalica P+ ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

94.000 €

Apartament 3 camere, 2 bai, etaj 1, Maracineni ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

4.000 €
1.67 € / mp

Teren Baraj Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
13

127.000 €

Ultima casa disponibila! Casa pe parter la 2 km ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
350 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

172.500 €

Casa sptioasa cu potential real in Maracineni l ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

7 camere
185 mp
800 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

97.000 €

Vila de vanzare Maracineni Arges, 97000 euro

Mărăcineni

La ~5km distanță

115 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
28

85.000 €
90.000 €
21.25 € / mp

Teren 4.000mp strategic langa Pentarom & Da ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Pășune
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
11

97.000 €

Casa 3 camere MARACINENI

Mărăcineni

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
20

360.000 €

Hale & Birouri Mărăcineni - 1.294 mp - Deschide ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
19

162.000 €

CASA 4 CAMERE MARACINENI, JUDE?UL ARGE?

Mărăcineni

La ~5km distanță

4 camere
98,85 mp
300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

110.500 €
65 € / mp

Vand doua parcele de teren Argeselu

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

71.000 €

Se vinde 1 Garsoniera ultracentral

Mărăcineni

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

319.999 €

VAND CASA CU GRADINA proprietate deosebiata | 1 ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

4 camere
200 mp