Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

49.000 €

Vand Casa la Zabalt

Zăbalț

2 camere
100 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

59.999 €

Casa cu potential

Belotinț

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

1.173 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~5km distanță

1.173 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~5km distanță

2.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

18.000 €

Casa in zona pitoreasca, Patars, Judet Arad

Pătârș

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

6 luni în urmă
4

15.000 €
0.65 € / mp

Pădure de foioase – Dorgoș, județul Arad

Dorgoș

La ~5km distanță

23.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

40.000 €

Casa de vanzare

Chelmac

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

30.900 €
32.900 €

OCAZIE, merita cumparat -Proprietar vand casa c ...

Chelmac

La ~10km distanță

3 camere
6.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25.000 €

Vand casa la tara

Ohaba Română

La ~10km distanță

3 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

55.000 €

Casa de vanzare Bata

Bata

La ~10km distanță

6 camere
155 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

19.300 €

Casa Batraneasca cu teren 4000m2 intravilan

Bata

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

5.500 €
0.10 € / mp

Teren Agricol 18 ha

Ususău

La ~10km distanță

55.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

80.000 €
100.000 €

Casa de vanzare ususau

Ususău

La ~10km distanță

4 camere
Agenție

6 luni în urmă
4

10.500 €
8.33 € / mp

Teren intravilan în Ususău

Ususău

La ~10km distanță

1.260 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

49.800 €

COMISION 0% Hala noua de 317 m2, intr-o zona fe ...

Ususău

La ~10km distanță

Agenție

6 luni în urmă
2

44.700 €
1.50 € / mp

Padure de stejar, Ususau, suprafata 29.800 mp, ...

Ususău

La ~10km distanță

29.800 mp teren
f.s. 70 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Vand casa, sat Lalasint

Lalașinț

La ~10km distanță

4 camere
4.000 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.500 €

Casa de vanzare Lalesint

Lalașinț

La ~10km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

23.000 €

casa de vanzare cu gradina

Lalașinț

La ~10km distanță

2.100 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

93.500 €

Casa mare, 3 corpuri de cladire, sat Lalasint

Lalașinț

La ~10km distanță

6 camere
176 mp
4.320 mp teren
1980
Agenție

Mai mult de un an
22

75.000 €

Casa cu 3 corpuri de cladire, sat Lalasint

Lalașinț

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
5.000 mp teren
1965
Agenție

Mai mult de un an
6

55.000 €

Spatiu de productie, fosta balastiera, Conop, 9 ...

Conop

La ~10km distanță

9.100 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~10km distanță

4.300 mp teren