Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

80.000 €

Vand apartament ARED Kaufland

Cicir

2 camere
40 mp
Etaj 1
2010
Agenție

3 luni în urmă
20

158.500 €

Casa P+M din anul 2010 in Cicir, 174 mp + garaj ...

Cicir

174 mp
1.422 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

41.200 €
2 € / mp

2 ha teren de vanzare in Vladimirescu- Cicir

Cicir

20.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

91.000 €

Casa de vanzare Arad/Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

8 luni în urmă
10

120.000 €
6.01 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 19.963 mp, E68 Mâ ...

Mândruloc

La ~5km distanță

19.963 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
7

15.000 €
30 € / mp

VANDUT! OFERTA DE PRIMAVARA - 65.000 | 5 parcel ...

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
f.s. 20 m

Agenție

10 luni în urmă
19

131.000 €
136.000 €

Casă nouă la roșu în Mândruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
154 mp
794 mp teren
2025
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

190.000 €

Vand casa noua sat.Mandruloc jud. Arad

Mândruloc

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Agenție

10 luni în urmă
6

75.000 €
25.12 € / mp

Teren intravilan rezidential de vânzare Mandulo ...

Mândruloc

La ~5km distanță

2.986 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

39.000 €

Casa – Mândruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.045 mp teren
f.s. 20.569999694824 m
Agenție

1 lună în urmă
18

195.500 €

Vila la cheie, 3 camere Mandruloc, 1055mp teren ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
1.055 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

139.000 €

Casa noua pe un nivel, la gri, Mandruloc, comis ...

Mândruloc

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan de vanzare in loc. Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

450.000 €

Fermă Mândruloc 2,5 ha

Mândruloc

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

75.000 €

Casa de vanzare in JIMBOLI.casa se afla in zona ...

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

22.000 €
44 € / mp

Teren intravilan 500mp Mandruloc

Mândruloc

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12.345 €

Casa noua Vila Mandruloc / Arad

Mândruloc

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
5

41.020 €
38.81 € / mp

loc de casa in loc Mandruloc, la 7 km distanta ...

Mândruloc

La ~5km distanță

1.057 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
16

29.000 €
19.70 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare Sambateni

Sâmbăteni

La ~5km distanță

1.472 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

18.500 €
25.69 € / mp

Teren intravilan 720 mp Sambateni, cu fundatie ...

Sâmbăteni

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

55.000 €

Casa de vanzare Sambateni judetul Arad

Sâmbăteni

La ~5km distanță

2 camere
2.300 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

67.500 €
63.900 €

Casa P+M, teren 500 mp, comuna Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

3 camere
210 mp
500 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
3

24.000 €
18.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

1.270 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
13

134.900 €
17.08 € / mp

Teren de 7900 mp cu baltă de pescuit în Frumușe ...

Frumușeni

La ~5km distanță

7.900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
39

219.900 €
225.000 €

Casa noua in Frumuseni, teren 1327mp, comision ...

Frumușeni

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
1.327 mp teren
2022
Agenție

9 luni în urmă
14

56.000 €
495.58 € / mp

Casa la gri in Frumuseni

Frumușeni

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

476.000 €
7.98 € / mp

Teren intravilan 5,9 ha la doar 8E/mp fs 150m l ...

Frumușeni

La ~5km distanță

59.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

85.000 €

Casa de vanzare in Frumu?eni, Arad 4 camere, te ...

Frumușeni

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

65.000 €

Casa de vanzare in cartierul nou din Alunis, co ...

Frumușeni

La ~5km distanță

4 camere
123 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

70.500 €

Casa de vanzare

Frumușeni

La ~5km distanță

6 camere
233 mp
500 mp teren