Proprietăți unice: 2871
Proprietari: 567
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

62.499 €

Apartament 2 camere de vanzare in Saturn

Bujac, Arad

2 camere
43 mp
Parter
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

255.000 €
419.41 € / mp

Teren intravilan 608mp în centrul orașului Arad

Boul Roșu, Arad

608 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vanzare Intravilan 2878 mp in Gro?ii N ...

Sud, Arad

2.878 mp
2.878 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

8.116 €

Vand garsoniera confort 1

Micălaca, Arad

1 camere
38 mp
Etaj 3
Agenție

4 zile în urmă
6

8.116 €

Vand garsoniera confort 1

Grădiște, Arad

1 camere
38 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

85.000 €

Vand apartament 2 camere decomandat

Podgoria, Arad

2 camere
54 mp
Etaj 6 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

340.000 €

Vind casa zona Intim sau schimb cu casa mai mic ...

Intim, Arad

4 camere
230 mp
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

971.000 €
280.15 € / mp

VAND teren intravilan intre situat intre ATRIUM ...

Central, Arad

3.466 mp
3.466 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

120.000 €

Vânzare apartament 2 camere ultracentral (în cu ...

Ultracentral, Arad

2 camere
83 mp
Etaj 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
22

58.300 €

Apartament 2 camere, bloc nou - Zona Alfa

Alfa, Arad

2 camere
37,96 mp
Etaj 2 / 8
2007
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

69.900 €
72.000 €

Apartament cu 2 camere ARED UTA

UTA, Arad

2 camere
68 mp
Etaj 5
2010
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

59.000 €

Apartament 2 camere Calea Romanilor 1 minut de ...

Romanilor, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

75.900 €

Vand apartament 2 camere, 78 mp, ultracentral s ...

Ultracentral, Arad

2 camere
78 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

41.500 €

Vand garsoniera Confort 1, in Micalaca, direct ...

Micălaca, Arad

1 camere
32 mp
1986
Agenție

4 zile în urmă
20

260.000 €

Casa noua in Complex de 4 Case P+1 , Cartier Ga ...

Gai, Arad

4 camere
135 mp
222 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
3

85.000 €
8.50 € / mp

Teren centura nord arad

Nord, Arad

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
19

3.060.000 €
17 € / mp

Teren INTRAVILAN cu cladiri si parc fotovoltaic ...

Gai, Arad

180.000 mp
180.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
13

82.000 €

Apartament 1 camera in bloc nou la etajul 1, Mi ...

Micălaca, Arad

1 camere
52 mp
7E
Agenție

5 zile în urmă
10

106.000 €

Apartament 2 camere in bloc nou Micalaca-Orizon ...

Micălaca, Arad

2 camere
80 mp
7E
Agenție

5 zile în urmă
20

365.000 €

Vila/Casa in Bujac zona centrala

Bujac, Arad

5 camere
320 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

120.000 €

Vand casa in Poltura, Gai, Arad.

Gai, Arad

2 camere
782 mp
Agenție

5 zile în urmă
20

88.000 €

Apartament 3 camere conf. 1, 2 balcoane, et. 3, ...

Central, Arad

3 camere
73 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

64.900 €

Casa 3 camere insula mures

Central, Arad

3 camere
110 mp
Agenție

5 zile în urmă
14

121.000 €

Penthouse cu vedere panoramica deosebita, Arad, ...

Micălaca, Arad

2 camere
59 mp
7E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

88.000 €
92.000 €

Apartament 3 camere spațios | Etaj 2 | Zonă Tic ...

Aurel Vlaicu, Arad

3 camere
74 mp
Etaj 4
1980
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
13

241.576 €
199.650 €

Apartament 3 camere Ared AFI, cu grădină de 42 ...

UTA, Arad

3 camere
76 mp
Parter / 6
2024
Agenție

23 ore în urmă

95.000 €

Apartament cu 3 camere si centrala proprie, zon ...

Alfa, Arad

3 camere
71 mp
Etaj 2 / 4
1986
Agenție

5 zile în urmă
6

43.000 €

Apartament 2 camere Milea

Ultracentral, Arad

2 camere
55 mp
Agenție

5 zile în urmă
6

45.000 €

Apartament 2 camere ultracentral

Ultracentral, Arad

2 camere
66 mp
Agenție

5 zile în urmă
7

400.000 €
10.53 € / mp

Teren de vanzare 3,80Ha in spate la Westfield+T ...

Central, Arad

38.000 mp
38.000 mp teren