Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

159.000 €
18.89 € / mp

Teren Zlatna / DN Tudor vladimirescu, Comision ...

Nord-Vest, Zlatna

8.416 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
16

38.000 €

Casa de Vacanta 2 Camere, Strada Morilor Zlatna

Central, Zlatna

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
2.000 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

18.500 €

apartament 2 camere

Central, Zlatna

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
9

69.700 €

Casa de renovat, spa?iu comercial ?i garaj, Zla ...

Zlatna

La ~5km distanță

7 camere
200 mp
400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

52.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat,Zlatna

Zlatna

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
2

51.590 €
70 € / mp

Teren intravilan 737 mp, utilita?i complete, zo ...

Central, Zlatna

La ~5km distanță

737 mp teren
f.s. 27 m
Agenție

6 luni în urmă
5

125.000 €

Vand casa Zlatna

Central, Zlatna

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €

Casa cu 3 camere, ideala pentru locuit sau casa ...

Central, Zlatna

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

61.000 €

Casa de vanzare in Zlatna

Central, Zlatna

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 61,000 € și 62.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

58.000 €

Vand casa + teren suprafata 4313 mp

Zlatna

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

90.000 €

Casa de vanzare Zlatna, jud. Alba

Central, Zlatna

La ~5km distanță

3 camere
210 mp
2.588 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

66.000 €

Apartament 2 camere cu balcon, gata de utilizar ...

Central, Zlatna

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1990
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

40.000 €

Vand apartament 2 camere

Central, Zlatna

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Etaj 4
Agenție

Azi
4

51.590 €

Teren intravilan

Central, Zlatna

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
18

199.000 €
200.000 €

Vila cu 6 Camere Priveli?te spre Mun?i, Oaza de ...

Central, Zlatna

La ~5km distanță

6 camere
227 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 199,000 € și 200.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

128.000 €

Casa de vanzare

Central, Zlatna

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
798 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

58.000 €

Casa 3 camere, teren 4.313mp, Patrangeni - Alba

Pătrângeni

La ~5km distanță

3 camere
98 mp
4.313 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

34.000 €

Vanzare casa in Almasu Mare -2650 mp teren

Almașu Mare

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
2.651 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

18.000 €
3.60 € / mp

Teren intravilan, perfect pentru casa de vacant ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

7 luni în urmă
14

195.000 €

Casa de vacanta pretabila pentru pensiune,8 cam ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

8 camere
307 mp
3.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 195,000 € și 235.000 €
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

69.500 €

Casa de vanzare in Almasu Mare cu 3992 mp teren

Almașu Mare

La ~5km distanță

4 camere
1 mp
3.992 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

160.000 €
9.48 € / mp

Teren 16.871 mp cu utilitati la intrare si pano ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

16.871 mp
16.871 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

160.000 €
4.73 € / mp

Teren extravilan 3.38 ha, zona naturala superba ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

33.816 mp
33.816 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

45.000 €

Casa de vanzare cu gradina teren de aprox 7000 ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

25.000 €
0.40 € / mp

teren extravilan+padure 6,3 hectare

Cheile Cibului

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

60.000 €

Casa cu teren generos 6.820 mp, langa padure ?i ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

90 mp
6.820 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

165.000 €

Pensiune de vanzare S+P+2E Almașu Mare | Ideal ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

15 camere
300 mp
1.602 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

165.000 €

Pensiune de vanzare S+P+2E Almasu Mare | Ideal ...

Almașu Mare

La ~5km distanță

300 mp
1.602 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

56.000 €

Casa de vanzare in Zlatna-Trimpoiele

Trâmpoiele

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
296 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

69.000 €

Casa de vanzare in Trampoiele (Zlatna)

Trâmpoiele

La ~5km distanță

3 camere
1 mp
2.637 mp teren