Proprietăți unice: 299
Proprietari: 47
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, perfect pentru casa d ...

Central, Sebeș

500 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

39.000 €
7.52 € / mp

Teren intravilan in Martinie,Sugag

Sud, Sebeș

5.185 mp
5.185 mp teren
f.s. 75 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
2.82 € / mp

Teren extravilan, 42.600 mp, Sebe?

Central, Sebeș

42.600 mp
42.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

79.000 €
13.17 € / mp

Teren 6000 mp la DN1, Lancram zona strategica, ...

Central, Sebeș

6.000 mp
6.000 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan, 5500 mp, utilitatile la front

Central, Sebeș

5.500 mp
5.500 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

25.000 €
44.56 € / mp

Teren intravilan,561 mp,Petresti

Central, Sebeș

561 mp
561 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

178.500 €
100.000 €
35 € / mp

Teren extravilan de 5100 mp, zona industriala, ...

Central, Sebeș

5.100 mp
5.100 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

89.000 €
5 € / mp

Teren in suprafata de 1.78 Ha in Purcareti, Jud ...

Central, Sebeș

17.800 mp
17.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

42.000 €
42 € / mp

Teren panoramic cu cabana traditionala din barn ...

Central, Sebeș

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

91.000 €

De vanzare apartament NOU 2 camere, bloc cu LIF ...

Central, Sebeș

2 camere
52,55 mp
2026
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

89.000 €

De vanzare apartament NOU 2 camere, etaj 3, blo ...

Central, Sebeș

2 camere
51,52 mp
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

135.000 €

Casa De Vanzare In Petresti-Sebes, Str. Mihai V ...

Central, Sebeș

4 camere
365 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

135.000 €

Casa De Vanzare In Petresti-Sebes, Str. Mihai V ...

Central, Sebeș

365 mp
676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

55.000 €

Apartament de vinzare Sebes Alba

Central, Sebeș

2 camere
57 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

85.000 €

Casa cu 3 camere, teren 1180 mp, in comuna Sasc ...

Central, Sebeș

3 camere
85 mp
1.180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

183.900 €

Locuinta deosebita | 3 dormitoare | 344 mp tere ...

Central, Sebeș

4 camere
107 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

46.500 €

Vand apartament 2 camere SEBES (47 MP)

Kogălniceanu, Sebeș

2 camere
47 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

18.000 €

Teren intravilan, 500 mp, perfect pentru casa d ...

Central, Sebeș

f.s. 15 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

16.560 €
15 € / mp

Teren extravilan 1104mp, Ighel-Iezer

Central, Sebeș

1.104 mp
1.104 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

85.000 €

Apartament 2 camere 58 mp mobilat complet parca ...

Central, Sebeș

2 camere
58 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

137.500 €
25 € / mp

Teren intravilan, 5500 mp, utilitatile la front

Central, Sebeș

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

25.000 €
4.03 € / mp

Teren extravilan 6200mp zona Rahau

Central, Sebeș

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

58.800 €
40 € / mp

Teren de vanzare in Petresti Sebes | 1.460 mp | ...

Central, Sebeș

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

49.500 €

Vand apartament sebes Mihail kogalniceanu

Kogălniceanu, Sebeș

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

78.000 €

Vand apartament in Lucian Blaga

Central, Sebeș

2 camere
Etaj 4
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

144.900 €

Casa individuala renovabila | 3 camere | 849 mp ...

Central, Sebeș

3 camere
100 mp
849 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

72.500 €

Apartament 2 camere, ultracentral | Zona verde ...

Ultracentral, Sebeș

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
28,000.00 € / mp

De vanzare teren intravilan 2.263 mp in Drumul ...

Central, Sebeș

2,26 mp
2,26 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

110.000 €

Apartament 3 camere, decomandat, mobilat, zona ...

Central, Sebeș

3 camere
84 mp
2016
Agenție

1 lună în urmă
1

240.000 €

Proprietate de vanzare doua locuinte pe acelasi ...

Central, Sebeș

4 camere
215 mp