Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
11

158.000 €
160.000 €

Casă de vânzare | 4 camere | Teren 754 mp | Gră ...

Șeușa

4 camere
754 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
10.42 € / mp

Teren panoramic 2400 mp cu cabană | View superb ...

Șeușa

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
7

40.000 €

Casa de vanzare in Cunta

Șeușa

3 camere
60 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
18

160.000 €

Oferta Vanzare Casa in Seusa, Comuna Ciugud

Șeușa

4 camere
113 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

160.000 €

Casa 3 camere ?eusa | 135 mp utili | 754 mp ter ...

Șeușa

3 camere
135 mp
754 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

165.000 €

Vand casa cu 2900 mp.ciugud,jud.alba

Ciugud

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

8 luni în urmă
3

43.000 €
42.000 €
71.67 € / mp

Teren 600mp Ciugud, Strada Iluminata Public

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
14

260.000 €

Casa Noua de vanzare D+P+E finisaje de Lux

Ciugud

La ~5km distanță

5 camere
240 mp
700 mp teren
2019

Agenție

3 luni în urmă
3

28.000 €
20 € / mp

Oportunitate de investitie | Teren cu dubla des ...

Ciugud

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

78.000 €
71.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 1084mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

1.084 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

67.000 €
72.28 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 930mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

927 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

2.110.000 €
147.55 € / mp

Teren pentru investitie | +14.000 mp | Ciugud z ...

Ciugud

La ~5km distanță

14.300 mp
14.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

45.000 €
47.37 € / mp

Teren intravilan, 941mp, front 11m, utilitati l ...

Ciugud

La ~5km distanță

950 mp teren
f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

270.000 €

Casa de vanzare in comuna Ciugud DIRECT LA PROP ...

Ciugud

La ~5km distanță

4 camere
212 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

15.000 €
11.54 € / mp

Teren extravilan | De vanzare | 1300 mp | 25 ml ...

Ciugud

La ~5km distanță

1.300 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
15

257.000 €
245.000 €

CASA INDIVIDUALA 6 CAMERE, 220 MP, CU PISCINA, ...

Ciugud

La ~5km distanță

6 camere
220 mp
517 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

275.000 €

Casa individuala | Garaj | 212 mp | 2000 mp ter ...

Ciugud

La ~5km distanță

6 camere
212 mp
2.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

2 luni în urmă
7

220.000 €

Casa individuala | 560mp | 30ml deschidere |Toa ...

Ciugud

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
560 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
11

180.000 €

Casa 4 camere, 1968mp teren, Limba

Ciugud

La ~5km distanță

4 camere
105 mp
1.968 mp teren
f.s. 21.700000762939 m
Agenție

6 luni în urmă
2

41.000 €
68.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 600mp | Ciugud | ...

Ciugud

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

0 €

Casa moderna 4 dormitoare, teren de 1591 mp, cu ...

Ciugud

La ~5km distanță

212 mp
1.591 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

73.000 €

De vânzare – Casă în centrul comunei Ciugud - t ...

Ciugud

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
1.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

77.000 €

Casa de vanzare in Ciugud -1000 mp teren

Ciugud

La ~5km distanță

2 camere
1 mp
1.167 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

186.000 €
1,860.00 € / mp

Teren | 3500mp | Constructie 100mp pe teren | 2 ...

Ciugud

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

67.500 €
5 € / mp

Teren Extravilan 13.500 mp, oportunitate versat ...

Ciugud

La ~5km distanță

13.500 mp teren
f.s. 31 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

150.000 €

Casa de vanzare in Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
Agenție

2 luni în urmă
10

179.000 €
183.000 €

Casă la gri de vânzare | 3 dormitoare | Ciugud ...

Ciugud

La ~5km distanță

5 camere
158 mp
743 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

84.000 €
105 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 800mp | Ciugud

Ciugud

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

11.500 €
17.97 € / mp

Teren intravilan | De vanzare | 640 mp | 12 ml ...

Ciugud

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

69.000 €
106.15 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Ciugud | 650 mp

Ciugud

La ~5km distanță

650 mp teren