Proprietăți unice: 299
Proprietari: 47
Agenție

6 luni în urmă
9

73.000 €

Apartament 2 camere| 49 mp| 2 locuri de parcare ...

Kogălniceanu, Sebeș

2 camere
49 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

6 luni în urmă
9

73.000 €

Apartament 2 camere de vânzare

Kogălniceanu, Sebeș

2 camere
50 mp
Etaj 2
2024
Agenție

6 luni în urmă
16

145.000 €

Apartament Penthouse 4 camere

Kogălniceanu, Sebeș

4 camere
101 mp
2024
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
5

42.000 €

Apartament 3 camere | zona Sebeș| etaj 4

Sebeș

3 camere
42 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
8

239.900 €

Vilă individală futuristă | 145 MP | 4 camere | ...

Central, Sebeș

4 camere
145 mp
1.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

120.000 €

Casa de vanzare in Sebes

Est, Sebeș

3 camere
1 mp
266 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

87.000 €

Apartament patru camere de vanzare in Sebes

Est, Sebeș

4 camere
87 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

44.500 €

Garsoniera de vânzare in Sebeș etaj 1

Kogălniceanu, Sebeș

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

8 luni în urmă
10

169.000 €

Casa noua de vânzare in nordul Sebeșului

Nord, Sebeș

3 camere
202 mp
870 mp teren
2009
Agenție

8 luni în urmă
19

185.000 €

Casă înșiruită, 5 camere - Sebeș , Drumul Petre ...

Sebeș

3 camere
120 mp
297,86 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

163.300 €

Casa de vanzare , 200 mp , Zona Sebes

Central, Sebeș

3 camere
200 mp
870 mp teren
2009
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

56.000 €

Apartament cu 2 camere in Aleea Parc

Central, Sebeș

2 camere
67 mp
Etaj 5 / 5
1985
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

52.900 €

Apartament cu 3 camere renovat de vânzare in Se ...

Kogălniceanu, Sebeș

3 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Agenție

8 luni în urmă
3

35.000 €
55.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes drumul Pet ...

Sebeș

630 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

138.000 €
63.48 € / mp

Teren in Drumul Petrestiului - intravilan de va ...

Sebeș

2.174 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare pe drumul vechi al Pianului

Sebeș

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

54.000 €

Apartament renovat de vânzare in Sebeș

Kogălniceanu, Sebeș

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

9 luni în urmă
19

1.100.000 €

Centru Rezidențial pentru Seniori, Sebeș-Alba, ...

Sebeș

790 mp utili
2024
Agenție

9 luni în urmă
2

110.000 €
44.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes zona indus ...

Sebeș

2.499 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

189.000 €

Casa noua insiruita de vanzare in Sebes drumul ...

Sebeș

4 camere
120 mp
298 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

299.000 €

Casa noua de lux model deosebit de vanzare in S ...

Sebeș

4 camere
140 mp
683 mp teren
2022
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
4

29.025 €

Casa si teren in SEBES, str. Campului 45 fost 5 ...

Central, Sebeș

2 camere
100 mp
363 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

65.900 €

Apartament 3 camere, 77mp, zona Sebes

Kogălniceanu, Sebeș

3 camere
77 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

145.000 €

Casa renovata de vânzare in Lancram

Nord, Sebeș

4 camere
112 mp
700 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
12.50 € / mp

Teren extravilan la munte zona Loman!

Exterior Nord, Sebeș

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
30

6.600.000 €

Proprietate Industriala - 16000 mp - Productie ...

Vest, Sebeș

Agenție

11 luni în urmă
12

179.900 €

Casa tip Duplex, 4 camere, 106 mp, zona Sebes

Sebeș

4 camere
106 mp
344 mp teren
2024
Agenție

11 luni în urmă
11

230.000 €

Casa Individuala 7 camere, 388mp| zona Sebes

Sebeș

7 camere
388 mp
653 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

5.724.000 €
30.00 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sebes str. Mirce ...

Kogălniceanu, Sebeș

190.814 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
18

550.000 €

Spatiu industrial pentru productie sau depozita ...

Central, Sebeș